Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak facet nie odezwie się po randce w ten sam dzien to znaczy że nic z tego?

Polecane posty

Gość gość

Byłam na randce dziś w południe, super spędziliśmy 3 h. Od tego czasu cisza, czy to znaczy że on nie jest zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
t znaczy ze nie jest nachalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiadomo. Moze naogladal sie porad rasowych podrywaczy i odezwie sie za 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kiedy taki nienachwalny może się odezwać jeśli jest zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu co 5 minut zerkam na telefon a tu cisza:-( bezsensu to. Wcześniej zawsze jak umawiałam się z facetem i jak był zainteresowany to odzywał się po randce, tym razem on milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dobra będzie co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma napisac. chyba wszystko co mial ci dzisiaj powiedziec powiedzial na randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie koniecznie moj maz odezwal sie do mnie po 5 dniach ( wtedy jeszcze nie byl moim mezem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co napisać? że fajnie spędził ze mną czas?:-( co to za pytanie? przecież wiaomo ze dziewczyna czeka na takiego smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:50, po 5 dniach?? a pytałaś go czemu tyle zwlekał? dziwni są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak to co napisać? że fajnie spędził ze mną czas?" a nie powiedzial ci tego jak sie zegnaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
Jak nie odezwie się w ciągu 3 dni to raczej nic z tego, ja tak uważam...sporadycznie może być tak, ze celowo odezwie sie po kilku dniach żeby np wzbudzic w Tobie wieksze zainteresowanie, ale mnie osobiscie takie zagrywki facetow strasznie wkurzają. Napiszę Ci tak ,że jesli jest naprawdę zainteresowany powinien się odezwać dzisiaj i podziękować za spotkanie, zreszta kultura tego od faceta nawet wymaga no chyba, ze nie chce sie spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ale wydawał się być zadowolony ze spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura27 no właśnie ja też tak uważam, że facet powinien napisać miłego smsa po spotkaniu jeśli chce kontunuować znjamośc. Będę bardzo zawiedziona jeśli nic mi dziś nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
To czekaj i tyle. Nie pisz pierwsza bo to do faceta nalezy pierwszy ******moze to troszke staroswieckie, ale tak uwazam. Jakby sie nie odezwał to nie przezywaj tego za bardzo :) wiem, łatwo sie mowi, ale sama miałam i takie doswiadczenia, ze sie facetowi spodobałam i mnie zaczepił np na uczelni, zaprosił na randkę, a potem zrezygnował choć wydawał się też zadowolony i było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
* pierwszy krok miało byc- bo RUCH mi cenzuruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem Laura, bo tez miałam kilka takich randek ze facet wydawał się zachwycony, był flirt i pełno temetów do rozmów a jednek nic z tej znjamości nie wyniknęło. Nigdy nie zroxumiem facetów:-( Ten facet przypadł mi go gustu, dawno chyba nikt nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia, dlatego chciałabym żeby się jeszcze odezwał. No ale tak jak piszesz, muszę siedzieć na d***e i czekać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
No faceci są czasem nielogiczni, też czasem ich nie rozumiem, ale sobie tłumacze ,że oni juz tak chyba maja ;) Albo nawet kiedys jeden wział ode mnie numer na ulicy, wydawał sie zachwycony i w ogole i ... nie zadzwonił. wiekszosc naszczescie dzwoniła czy pisala tego samego dnia, ale były i takie przypadki, ze rezygnowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dzis nie odezwie to bym nie liczyła na nic wiecej... Nie zdarzyło mi się, żeby facet po randce olal temat i w ogóle sie nie odezwał, ale dopiero 20, moze jeszcze napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura2777777
to napisz nam czy sie odezwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie na wieczor byl umowiony z inna, to nie ma czasu do ciebie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 5 dniach?? a pytałaś go czemu tyle zwlekał? dziwni są faceci x pytalam :) powiedzial ze zbieral sie do zadzwonienia ale sie bal bo zakochal sie od pierwszego spojzenia jestem sklonna mu w to uwierzyc bo poznalismy sie w pubie ja weszlam a on mnie zobaczyl i jak by go strzelilo piorunem nawet ze mna sekundy nie rozmawial nie wiedzial kim jestem skad jestem , trafilo go jak piorun , kupil wtedy roze od takich co chodza i d**e zawracaja , podszedl do mnie wreczyl mi te roze i umowilismy sie na randke ( raczej na spotkanie ) nie spedzilismy tego wieczoru razem , ja mialam ochote na plotki z kolezanka on byl z kumplami , umowilismy sie na nastepny dzien po polodniu spotkalismy sie na drugi dzien , stal taki jak 7 nieszczesc jak by mial zejsc na zawal ( moj maz nie jest typem samca *****cza zdobywacza o nie :) ) no i potem 5 dni cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa, nie napisał nic a mamy już 21:16, chyba mogę zapomieć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:31, a ty się do niego pierwsza odezwałaś żeby go jakoś zachęcić czy olałaś sprawę a on cię zaskoczył po tych 5 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się zawiodłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty sie odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem tak jest że facet czuje że to nie ta ale nie wie jak się wykręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wiedział jak się wykręcić, zwyczajnie olał:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeżywaj tak tego. Możliwe, ze odezwie się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×