Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak się zestarzejecie to bedziecie robić operacje plastyczne i korzystac z

Polecane posty

Gość gość

medycyny estetycznej? Typu jakieś wypełniacze na zmarszczki, lasery itd? Czy jestescie przeciwne takiemu czemuś i pogodzicie sie ze zmarszczkami i starszym wygladem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne pytanie. Bo co mozna powiedzieć o swoich decyzjach z wyprzedzeniem 10-20 letnim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej uderzać w przyczyny a nie skutki typu zmarszczki. Ja od dłuższego czasu używam kolagenu naturalnego oraz moja mama od dłuższego czasu i jej się znacznie poprawił stan skóry oraz bardziej spłyciły zmarszczki. U niej to lepiej widać po tych paru latach używania ale na mnie też działa fajnie - na twarzy zwalczył przebarwienia a na pupie i udach rozstępy :)) Jestem przeciwna operacjom plastycznym i tego typu nieodwracalnym ingerencjom w ciało. O składzie i więcej info jest na https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno będę korzystać z dobrodziejstw dermatologii estetycznej, a właściwie to już nawet trochę korzystam. Byłam niedawno na usuwaniu zmarszczek mimicznych w www.vital-medica.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu. Moja twarz jest gładsza, wygląda młodziej, ale wciąż naturalnie. To naprawdę skuteczny zabieg. Ten gabinet ma w ofercie wiele, różnorodnych niezawodnych zabiegów poprawiających wygląd. Z pewnością jeszcze na jakiś się tam wybiorę. Tym bardziej, że ten gabinet jest już przeze mnie sprawdzony, zaufany i ceny mają bardzo korzystne jak na taką wysoką jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×