Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jasnookie zazdroszczą pięknym ciemnookim dziewczynom

Polecane posty

Gość gość

Egzotycznej urody na którą lecą kolesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ciemne oczy i skore,wlosy tez i to do pasa Wyglądam jak hiszpanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE ,ponieważ niebieskie jak niebo oczy ma TYLKO 15% populacji na świecie-brązowe czy tzw. piwne oczy są bardzo pospolite niebieskie i zielone już nie dlatego zakompleksione posiadaczki plebejskich brązowych oczu jak u arabusów bija pianę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u wolalabym miec czarne zielone lub popielate oczy. nie lubie niebieskich bo mi sie z kims kojarza niemile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałaś dodać koniecznie ''pięknym'' bo trudno sobie wyobrazić kobiety piękną z ciemnymi oczami, co najwyżej ładną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że coś jest rzadkie nie znaczy że lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kobieta z ciemnymi oczami zmieniła by je na jasne to byłaby ładniejsza, zawsze tak jest. Myślę że teamt założyła ciemnooka z kompleksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ,wolę moje zielone ,nie lubię czarnych oczu,chyba że to brunet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzadkie jest lepsze, intensywnie niebieskie lub zielone oczy to +10 do urody. Od osob z takimi nie można oderwać wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym mieć oczy jasne niebieskie oczy a mam tylko szare.. brązowe oczy w ogóle mi się nie podobają, ewentualnie jasne piwne, takie złote, super wyglądają u rudowłosych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zazdroszcze. Lubie swoje niebieskie oczy, bo maja dosyc intensywny odcien. Oprawe oczy mam czarna, a wlosy naturalny braz wpadajacy w kasztan. Nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się ciesz z tego czym obdarzyła Cię natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego mam zazdroscić kobiecie co ma oczy brązowe jak kupka ?:D Ja mam błękitne jak niebo,zeby miec taki kolor te kopookie kupują soeczewki :D No sory ale braz ma najwiecej ludzi na swiecie,to takie pospolite.Temat mnie dziwi to tak jakby zazdroscic komus,ze jest przeciętny :D no cholernie zazdroszcze haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czarne oczy, niebieskie ma ok 26% populacji na świecie braz to ponad 50%, zielone 4% kolory ciężkie do określenia 12% a czarne 8%. Uwielbiam swoje oczy, są duże, świetnie kontrastują z białkami. Zawsze słyszę, ze mam "dziwne" oczy bo nie widać prawie źrenic :P uwielbiam je !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie co do tych % nie można być pewnym, bo podają różnie w różnych źródłach. Moim zdaniem te 26% to przesada co do koloru niebieskiego, biorąc pod uwagę ilość czarnoskórych, żółtoskórych i odmian białych o południowym typie urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każda ciemna jest zaraz piękna, a moda na sztuczna egzotykę sie skończy i będziecie wszystkie płakały że wam się włosy zniszczyły od czarnej farby a teraz musicie rozjasniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne oczy w Polsce mają zazwyczaj cyganki i żydówki :D No może oprócz niewielu mulatek, których matki zaszalały z murzynami. A wy sikacie w gacie, że taka "egzotyka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg Wikipedii ok 8% ludzi na świecie ma niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg Wikipedii 90% populacji na świecie ma brązowe oczy niebieskie 7% szare 2% zielone 1%. Może ta czarnooka podła statystyki z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rdzenni Europejczycy to egzotyka dla większości świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×