Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jej na mnie nie zalezy?

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z pewną dziewczyną juz jakis czas. Ona od jakiegos miesiąca nie pisze do mnie pierwsza praktycznie nigdy tylko mi odpisuje. Niby miło ale wczesniej jej smsy były bardziej czułe ,teraz jak jej się pytam co u niej slychac to napiszę że dwa słowa i na koncu "pozdrawiam :)". Ostatnio się jej zapytałem czy się spotkamy to napisala że ostatnio kiepsko u niej z czasem ale ze moze w srode i da mi znac. Olewa mnie ?odpuscilibyscie sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym sobie Odpuściła, będąc dziewczyną, mogę Ci powiedzieć, że jak nam zależy to się staramy i cieszymy kiedy chłopak piszę. Ale lepiej z nią porozmawiaj, żebyś wiedział na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jej nie dymasz, to znalazła sobie kogoś bliżej. Ty piszesz smsy, a on sobie dyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj aż da Ci znać co do spotkania. Jeśli się nie odezwie, Ty się już też nie odzywaj. Jeśli jej zależy, w którymś momencie do Ciebie napisze, ale nie przyzwyczajaj jej tym, że zawsze tylko Ty pierwszy piszesz. Sprawdź, czy zatęskni jak na pewien czas zamilkniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie będzie chciała się spotkać to daj sobie spokój. Niestety podejrzewam, że nic z tego nie będzie Ahh ja jestem w podobnej sytuacji tzn już się rozwiązała. Pisałam z chłopakiem ale się popsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×