Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szara nić

Czy jest sens o siebie dbać skoro i tak jestem brzydka?

Polecane posty

Gość Szara nić

Nie ma co owijać w bawełnę, jestem brzydka. Pomyślałam że może warto jakoś o siebie zadbać a może nawet będę przeciętna, no to zaczęłam. Zmieniłam fryzurę (obcięłam włosy, miałam do ramion teraz mam do ucha) usłyszałam że lepiej wyglądam, ucieszyłam się. Zaczęłam też używać odżywek, masek, są w końcu mocne, lśniące, grube. Zaczęłam też bardziej dbać o cerę, teraz jest o wiele bardziej gładka, czysta, mniej sucha, cienie pod oczami które mam stały się jaśniejsze (ale dalej są widoczne) Usta nie są już popękane. Rzęsy mam dłuższe, brwi wyregulowane. Starałam się w tym wszystkim bo myślałam że w końcu będę przeciętna ale niestety dalej jestem brzydka, mimo starań dalej jestem pasztetem. (To nie jest tylko moje zdanie) Czy jest sens dalej się starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka lekkich obyczajów
W takim razie zacznij się odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burek staRA KURWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara nić
Jeśli chodzi o ciało to jestem szczupła. Z twarzą mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli będziesz sie uśmiechała to ja chce ciebie nie chce lalek pomalowanych na brawzowo i z rzesami jak pawie ogony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rypie brzydule moze sie umowimy co?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara nić
Jestem osobą cicha, spokojna, czuję się niepewnie w obecności mężczyzn, a slowo "rypie" z pewnością mnie nie przekonuje do bliższej znajomości. Pewnie się czuję w małym gronie koleżanek, w cichym miejscu. Wstydzę się jednak pokazywać się z nimi na mieście, w bardziej publicznym miejscu, dlatego postanowiłam zadbać o siebie, ale nie mam z tego żadnych wyników :( Myślę o tym czy jest sens dalej się starać, czy może lepiej poddać się i spróbować tylko przyzwyczaić się do wychodzenia w bardziej tłocznych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słowo ciupciać jest,odpowiednie? jak tak to umowmy sie na ciupcianko co?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwór nie potwór byle by miał otwór ale fajnego ryma mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara nić
Słowo ciupcianko też jest nieodpowiednie. Sam post nie dotyczy tematu. X Jakbyście postąpili gdybyście byli na moim miejscu? Dalej byście się starali mimo że nie byłoby efektów czy dalibyscie sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad stąd ty szara maść prowokatorze. Zaczynasz codziennie po kilkanaście tematów.Jesteś uzależniony od kompa i tego forum i p*****lnięty w twój tempo mózg jełopie stary krętaczu niedomyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sie starac zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twoim miejscu poszła bym sie dymać na całe majtki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co konkretnie masz brzydkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara nić
Ogólnie twarz jest brzydka. Małe oczy, duże wysokie czoło, wąskie usta, krzywe zęby, brzydki kształt buzi, brzydki nos, blizny po ospie, a jak się uśmiecham to mam widoczne dołeczki ale nie na policzkach tylko w żuchwie, kolor oczu beznadziejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś brzydka jak mój śmierdzący trampek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara nić
To nie moje zdjęcie, ta dziewczyna nawet z opisu nie pasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż zdjęcie to cię ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ni o chodzi o wygląd, bo nawet najwieksze pasztety maja kogos tylko o to jak siebie traktujesz. A traktujesz siebie fatalnie. Musisz najpierw pokochać siebie, usmiechac sie czesciej, wiecej optymizmu nabrac, traktowac kazdy dzien tak jakby miał być ostatni w Twoim zyciu. Dbac o siebie = o swoje zdrowie, dobrze sie odzywiac, miec jakąś pasje. JEST SENS DBAĆ O SIEBIE jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbasz o siebie dla samej siebie, nie dla otoczenia. Jeśli zadbana czujesz się lepiej to jest bardzo duży plus. Sobie masz się podobać i nie chodzi tu o samą twarz tylko ogólnie o samopoczucie. Każdy ma jakieś szczegóły warte wyeksponowania i takie które wolałby ukryć. Piszesz że masz problem z twarzą, będziesz chodzić w papierowej torbie na głowie bo wszystko inne masz świetne? To że nie podobasz się sama sobie wcale nie znaczy, że jesteś brzydka, po prostu masz taki gust że własna uroda ci nie pasuje. Jesteś w tej szczęśliwej sytuacji ,że urodziłaś się kobietą, a kobieta nawet nieporywającej urody może samym makijażem zmienić wszystko. Większość aktorek jest nijaka bez odpowiedniego makijażu. Są również brzydkie, które przez umiejętność posługiwania się pędzlem na twarzy stają się pięknościami. Trochę więcej wiary w siebie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze to nie ma sensu i mówię to z pełnią życzliwości. To według mnie tylko strata pieniędzy, bo jeśli na prawdę brzydka kobieta będzie robić sobie fryzury, makijaże, paznokcie, kupować ubrania to i tak w przypadku znacznej brzydoty w ogóle nie pomaga, nie rozumiem po co brzydkie kobiety ładują tyle kasy w poprawę urody, gdy efekt jest mierny. Natomiast o zdrowie, higienę i rozwój duchowy jak najbardziej powinno się dbać i brzydki człowiek wcale nie jest ani trochę mniej wartościowy przez sam fakt swojej brzydoty. Jest tylko mniej atrakcyjny seksualnie, ale to nie ma znaczenia, bo i tak ciało szybko się rozpada. Osoby nieatrakcyjne mają lepsze pole do rozwoju duchowego, bo już wcześniej zaczynają godzić się ze swoją brzydotą. Osoby atrakcyjne do 40 stego, max 50 tego roku życia budują swoją wartość tylko na atrakcyjności, bezrefleksyjnie czerpią pewność siebie i dobre samopoczucie z tego jakże wątłego źródła, a gdy ono zaczyna się kruszyć to okazuje się, że są amebami duchowymi. Tak jest. Częściej atrakcyjne kobiety uważają, że świat leży u ich stóp. Bardzo się rozczarują w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale któraś ma kompleksy na tle wyglądu. Żeby aż taką filozofię dorabiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma pole do rozwoju duchowego, ja miałam dosyć ostrą manię religijną kiedy byłam młoda, ładna i atrakcyjna, było to skutkiem zgubnych wpływów pewnego środowiska, które ostatecznie doprowadziło do mojej samotności. Nic nie jest takie proste jak się wydaje. Uroda wcale nie przeszkadza duchowości ani brzydota jej nie sprzyja, jak widzę u moich brzydszych koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara nić
Tyle razu próbowałam się nauczyć malować że już nie zlicze, wszystko kończyło się marnym skutkiem, a jak mnie koleżanka już pomalowała to na wieczór po zmyciu zobaczyłam efekty uboczne. Zaczęłam o siebie dbać bo wstyd mi było wychodzić z domu, teraz mimo starań to dalej jest mi wstyd. A to że jestem brzydka to nie tylko moje opinia Ciało też jest kiepskie ale je zakryje ubraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest mania religijna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa 30 stkaa
jestes szczupła ale masz brzydką twarz...?hmm 1.Mowisz ze obcielas wlosy z ramion do zuchwy:( PO co sie pytam??? zadnej kobiecie nie jest ładnie we fryzurze do zuchwy. Zapusc wlosy z powrotem!!! Masz blizny po trądziku wieć wlosy to powinien byc twój mocny atut. Musżą byc minimu do ramion i musza byc w mocnym kolorze ,odciagajacym uwage od buzi (nie bloond!).Scinajac je do lini zuchwy przyciagasz uwagę do buzi niestety... 2.wąskie usta-powiekszysz konturuwką. Dobry pomysł to krwiste karminowe usteczka.Mocny akcent. 3.male oczy-powiekszysz je smokej ajs. (idz do kosmetyczki niech cie nauczy malowac i powie w jakich barwach ci dobrze,kolezankom nie ufaj w tej kwestii bo bywają wredne) 4.Krzywe zemby,.. PROPONUJE LICÓWKI...WIEM ZE TO KUPĘ KASY,ALE idz sprzatac gdzies markety po nocach,albo zrywaj truskawki w Niemczech w lato...I mozesz sobie załozyc licówki na 2-3 najgorsze zemby. Tylko sie nie wykrecaj brakiem pieniazków...Mozesz sobie zarobić,odlozyc,albo pozyczyc.NA 1-2 wizytty u dobrej kosmetyczki ,niech ci udzieli kilku rad,wskazówek i poradzi cos na blizny.Powie jak sie malowac...I kup sobie licówki. Ryja nie zmienisz,ale mozesz modnie sie ubierac,markowo pachniec itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×