Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest takie cos jak wyczerpany limit przyjazdow z Holandii do Polski?

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie do osob, ktore przebywaja badz przebywaly w Holandii i sa zorientowani w zasadach czy wrecz prawie tam obowiazujacym. Przedstawiam historie: moja siostra mieszka w Holandii od kilku ladnych lat, jest matka samotnie wychowujaca dziecko, ktore tam urodzila. Obecnie nie pracuje, jest na socjalu podejrzewam. I teraz sedno sprawy: w biezacym roku byla raz w Polsce u rodziny. Pobyt jej trwal 4 tygodnie, po czym wrocila do Holandii. Pod koniec lipca miala znowu przyjechac z dzieckiem (5 lat) do Polski, do rodziny. I co? Znajoma poinformowala ja, ze WYCZERPALA LIMIT PRZYJAZDOW DO POLSKI NA TEN ROK! Czy to mozliwe? Czy istnieje w Holandii cos takiego jak limit wyjazdow do swojego kraju dla Polakow? Przyznam szczerze, ze nie chce mi sie w to wierzyc. Siostra miala juz wykupiony lot do Polski i musiala zrezygnowac. O co tutaj chodzi? Wiecie cos na ten temat? Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzad nie chcial zwrocic za bilet, juz raz byla na "urlopie od socjalu czy bezrobocia". Nikt jej nie trzyma tylko urzad odmawia finansowania kolejnych "urlopow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:50 W jakim sensie urzad nie chcial zwrocic za bilet? To mozna sie starac o zwrot kosztow podrozy? Chyba, ze piszac "urzad nie chcial wrocic za bilet" masz na mysli, ze na czas wyjazdu urzad wstrzymuje wyplate zasilkow? Wybacz, ze tak dopytuje, ale jestem "zielona" w tych sprawach, a chcialabym sie dowiedziec jaka jest prawda. Bo mnie osobiscie wydaje sie, ze ona cos kreci, a jesli nie ona to jej kolezanka, ktora w Holandii zajmuje sie wlasnie finansami, jest ksiegowa, ale i moze wprowadzac ja celowo w blad, bo sama planuje przylot do Polski na urlop, a siostra w tym czasie doglada jej mieszkabia, podlewa kwiaty, itd. Dlatego chcialabym wiedziec jak to jest naprawde z tym socjalem, zasilkami i ograniczeniami nakladanymi na Polakow przez strone holenderska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×