Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktos kto nie ma FACEBOOKA ?

Polecane posty

Gość gość

Jesli tak, dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
nigdy nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie,bo jest to wedlug mnie glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie nie każdy musi znać każdy mój ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam znajomych, więc nie mam facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja też nie nie każdy musi znać każdy mój ruch" to jest konkretna odpowiedz, dlaczego nie masz. KTos jeszcze dlatego ? czy po prostu nie widzicie nic w tym rozrywkowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migo0
Ja nie mam bo nie mam zanjomych, ciężko to wymazać, nie lubię się afiszować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mam bo nie czuje potrzeby wlasnie lansowaniem sie na caly swiat , mam kilku przyjaciol w realu i to z nimi ogladam przy browarku zdjecia z wakacji - wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam, bo jestem zbyt wstydliwa, żeby wstawiać tam całe swoje życie i kazać sie mniej lub bardziej fałszywym znajomym się pod to onanizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki każdy ruch? Mi przede wszystkim chodzi o kontaktowanie się. Nie pisze tak, ze robię to i tamto. Nie wiem czemu dużo osób, które NAWET NIE MAJA, I NIE MIELI FACEBOOKA, myślą ze tam wszyscy opisują swoje życie, 'umalowalam sobie paznokcie na rozowo', 'bylam przed chwila u fryzjera' itp, to nie tak działa. Nie mieliście, wiec skad możecie wiedzieć jak to działa? Tu chodzi przede wszystkim kontaktowanie sie, można zobaczyć jak zmieniły sie osoby, których dawno nie widzieliśmy, nawet znaleźć Druga połówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam i nigdy nie żałuję. Trzeba uważać, bo ludzie nie myślą i na facebooku opisują każdy krok i swoją prywatność. Podam Wam kilka autentycznych historyjek. Dzięki temu co piszecie można się włamać na Wasze konta mailowe,okraść dom(bo dodajecie fotki z wakacji,na których aktualnie jesteście),Wasze dzieci mogą być porwane albo zostać zgwałcone przez pedofila (bo one tak słodko wyglądają nago albo toples i dodajecie ich fotki na facebooka),od razu widać jaką sytuację materialną macie,gdzie pracujecie,z kim sypiacie (przecież Wasza kochanka też może dodać fotkę na swój profil). Tyle gadacie o swojej prywatności,a na facebooku wszystko o sobie piszecie i jeszcze dodajecie dowody w postaci fotek. Autentyk-kobieta dodała fotkę z wakacji na Karaibach,a w tym czasie w Polsce przebywała na zasiłku chorobowym. Oczywiście ktoś życzliwy to zgłosił.Facet zdradzał żonę,a traf chciał,że jego kochanka chciała się pochwalić facetem na facebooku i dodała jego fotkę w czułych objęciach,na którą to fotkę natrafił jego syn!Tych przykładów jest więcej.Gdy pracodawca chce sprawdzić przyszłego pracownika to jak myślicie gdzie najpierw sprawdzi?Częsty chwyt mundurówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie mam. Tylko NK mnie zainteresowała, a i to na samym początku powstania. Pozbieraliśmy się, spotkaliśmy się, porozmawialiśmy, oceniliśmy się na wzajem po latach, wróciliśmy do swojego normalnego życia. FB jet dla mnie tak idiotyczny i niezrozumiały. A jak usłyszałam o kupowaniu znajomych, czy tam pulubień, etc, to już w ogóle uważam to coś, za jedno wielkie nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam, bo cenię sobie prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej usunęłabym konto, jednak z powodu studiów nie byłoby to wskazane. Jestem zapisana do grupy, w której pojawiają się informacje dotyczące zajęć/zadań/kolokwiów/etc, więc na chwilę obecną, jestem od tego zależna. Jak tylko zakończę edukację, usunę konto. Wolę być aktywna na innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam też, że jak się ma fejsa to na kolanach trzeba go przynieść partnerowi, w sensie hasło, więc mam jedno upokorzenie w związku mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wolę być aktywna na innych portalach. " - byle nie randkowych ;) Zresztą, ŻYCIE jest piękne! I niezakłamane tak bardzo jak sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam, bo wiem, że wiele osób ocenia ludzi na podstawie fb. Sprawdzają, co umieszcza, jakie ma informacje. Śledzą go po prostu. Jak znalazłam sobie chłopaka, to pierwsze co powiedziały moje koleżanki, toto, że znajdą go na fb :O Jakby się nie mogły po ludzku zapytać o niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zatrudniam ludzi mających konto na FB. To pierwsze, co sprawdzam zanim się umówię na rozmowę kw. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zatrudniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portale randkowe są fajne. ;) Obecnie nie szukam nikogo na poważnie, ale przecież zawsze można umówić się z kimś na kawę czy piwko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam, nie mialam i raczej nigdy nie bede miala. Sam koncept uwazam za glupi i nie odczuwam potrzeby kontaktu z calym swiatem ;) ... a znajomi i rodzina maja moj adres, numer telefonu i mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie mam i nie chce mieć. Już byłem przesłuchiwany w sprawie jednego funpejdzu, dzięki szajsubk to tylko kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mam Facebooka bo nie mam znajomych w świecie realnym." - coś takiego mogła napisać jedynie osoba dla której FB jest sensem życia, ironicznie podsumowując tych, dla których jest to nonsensem. NIE UDAŁO SIĘ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, ja tylko tak obserwuje tych durnych ludzi, ktorzy dziela sie swoim prywatnym zyciem, minuyta po minucie, kogo to interesuje w ogole!!! Te wszystkie informacje, sa zapisywane i zbierane, kiedys sie na tym przejada (glownie, te informacje, gdzie studiowala, jaka szkole skonczyla, co na codzien robi, gdzie wakacje spedzila itp..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam juz szajsbuka. Żenada. Te fotki...z kazdego dnia...czy ci ludzie nie maja co robic tylko wklejaja np foty tego co zrobili na obiad....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken przecież ty nie masz znajomych nołlajfie żałosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×