Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość usmieszka

Czy jest tu ktos z Niemiec - jaki land?

Polecane posty

Gość usmieszka

CO tu porabiacie? Jak trafiliscie do tego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JIL
Hej albo Hallo, ja jestem z NRW a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGO land
:)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
ja mieszkam teraz nie daleko Hamburga i jestem au pair..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszka
Hej a ja mieszkam w BW - okolice stuttgartu. Jest tu ktos z tego regionu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hessen
o fajny temacik ja zbunkrowalam sie w wiesbaden, od 5 lat tu korzenie zapuszczam, pracuje tu, i wychowuje dzieciaka i meza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
mieszkam w Monachium jest tu ktos???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleta21De
ja mieszkam tutaj od prawie 4-rech lat w Wilhelmshaven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiwszka
Czesc Wioletko, czym sie zajmujesz? Ja zaczelam studia, ale nie bardzo mi to odpowiada = podoba sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszka
Czesc Wioletko, czym sie zajmujesz- pracujesz, studiujesz, uczysz sie?? Ja zaczelam studia, ale nie bardzo mi to odpowiada = nie podoba sie :( szkoda.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgoland
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milincia
a ja mieszkam od poltora roku w Wolfsburgu.Od pol roku mezatka.slabo jeszcze mowie po niemiecku niestety,ale dogaduje sie.Wyjechalam po rozejsciu sie z mezem za praca i za nowym zyciem i udalo sie.Moze jest ktos z tych okolic chetnie nawiaze kontakt.Mam 37lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JIL
Hej Wam widze ze z NRW (Dortmund) nikogo nie ma. Usmieszka> Ale ja chetnie zamienila bym sie na Stuttgart mieszkalam tam 2x 3 Mies. cudowne miasto i te okolice! Jestem w niemczech juz 12 lat. I moje poczatki byly wlasnie w tym miescie. Hessen> ten dzieciak to twoj? czy jestes opiekunka? Milincia> Mieszkamy daleko ale z kontaktem nie masprawy ja mam 32lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JIL, ja jestem z NRW z Bottrop, to w sumie niedaleko, jakies 40 km :) Z Dortmundu czasem latam do Polski Wizzairem :) Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JIL, ja jestem z NRW z Bottrop, to w sumie niedaleko, jakies 40 km :) Z Dortmundu czasem latam do Polski Wizzairem :) Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Ja jestem z Baden Würtemberg / Bad Urach , mam 23 lata i oczekujemy z mezem naszego pierwszego dziecka. W Niemczech mieszkam od ponad 3 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszka
-> malutka super miasteczlo!!! Bylam tam raz w tym kompleksie rekracyjnym (sauny itp.) super sprawa. No i te przeurocze okolice. Gratuluje dzidziusia! A kiedy rozwiazanie? Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killa
NRW🖐️Bochum 16 lat;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sternchen24
hej! A ja jestem od 3 lat w Niemczech, mieszkam i ucze sie w Lübeck (Schleswig-Holstein) kolo Hamburg, jestem od 2 lat mezatka, a moze znajdzie sie ktos kto niedaleko mnie mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JIL
Pozdrawiam Botrop.[czesc ]Moze lecielismy jedna maszyna ja latam do Katowic a Ty? Daylight napisz cos wiecej o sobie. Swiat jest maly!!! Ja nie tylko mieszkalam w Stuttgardzie ale i w Bad Urach i pracowalam w tym rechabilitacynym kompleksie. Ja jestem od 11 mies. mama i jeszcze dzis moj partner powiedzial mi, ze nigdy nie widzial takiego szczescia na mojej twazy jak w tym momencie kiedy mialam moje malenstwo pierwszy raz w rekach. Ja zycze ci pieknej ciazy bo to super fajny czas a potem bedzie jeszcze fajniej, zobaczysz:) 🌼 Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmieszka
Niektorzy z Was sa tu juz dosc dlugo. Ciezko bylo Wam znalezc prace? Ja nie bardzo czuje sie tu na studiach. Mysle nad Ausbildung-iem, ale niestety dla niektorych pracodawcow jestem juz za stara (mam 24 lata). :( Ciekawa jestem czy mam sa#zanse na normalna prace, czy tylko 400€ - Basis??? Napiszcie jaki sa wasze doswiadczenia. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
do usmieszki: z praca tu cholernie ciezko, bo szwaby wszystko trzymia dla "swoich" :( ja mialam prace, ale w leihfirmie i nie polecam rozwiazanie bedzie w pazdzierniuku, a co potem sama nie wiem (???) zycie tu nie daje nam wiekszych prespektyw niz w Pl- wszedzie jest teraz ciezko... moj nr gg: 4308361 paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vena
ja mieszkam od 2lat w hessen dokladnie w wiesbaden,i chociarz w polsce sie urodzilam to nietesknie za moim starym podworku,tu mi sie duzo bardziej podoba,tu koncentruja sie bardzo na dzieciach i mlodzierzy ,prubuja im udostepnic wszystko,a nie jak w polsce dzieci po szkole niemaja co zesob robic to huliganiapo ulicach,a pozniej kazdy sie dziwi ze tyle w polsce haharstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JIL
Hej nie mam dobrych wiadomosci jesli chodzi o prace. Co prawda pracowalam przez dluzszy czas w biuze ale niestety, umowa byla terminowa! Potem zrobilam przekwalifikowanie i zawislam "na galezi". To trwa juz dlugo i gdyby nie macierzynstwo pewno dostala bym do glowy.W£w tym kraju powoli brak prespektyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do venna
hej venna jestes tu ze malo zeby cos pisac ja jestem tu przeszlo 20 lat , to poräbany kraj nikt o ciebie nie zadba politycy kradnä nam pieniädze z kieszeni nonstop plajta goni plajte a jak sie potkniesz to nikt cie nie podniesie a przepisy to tak poräbane ze az glowa boli szlo by pisac godzinami pozyjesz to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×