Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem przegrana zyciowo juz

Polecane posty

Gość gość

26 lat, brak studiow, pracy, doswiadczenia. Jestem nieudacznikem, wiem. Mam fobie oraz depresje plus pewnie takze lenistwo. Tylko rok pracowalam legalnie i znam angielski. Duzo w zyciu przeszlam i to mnie zalamalo. Czy mam szanse jeszcze normalnie zyc czy juz za pozno? Co robic? Cv swieci pustkami, wstyd jak nie wiem :( Jestem zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź bogatego faceta jak inne cwaniary na karierę już nie licz inwestuj w wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poloz sie do trumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynaj od zera
Autorko, zapomnij o przeszłości i zaczynaj od zera. Jeśli nie masz pracy tam gdzie mieszkasz to szukaj gdzie indziej, z czasem wiekszość innych spraw się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kariery to sie zalamalam. Nie wyobrazam sobie pracowac za najnizsza krajowa cale zycie np jako sprzataczka :( O ile ja w ogole kiedys znajde jakas prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiekolwiek studia za późno. Szukaj faceta i zakładaj rodzinę. Na sprzątanie tez trzeba mieć referencje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszyliscie ja ;) Na studia za pozno, o karierze zapomnij, do sprzatania potrzebne referencje czyli wychodzi na to, ze nie ma na nic szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co do kariery to sie zalamalam. Nie wyobrazam sobie pracowac za najnizsza krajowa cale zycie np jako sprzataczka smutas.gif O ile ja w ogole kiedys znajde jakas prace Zgłoś z czego ty żyjesz jak wogóle nie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pocieszyliscie ja oczko.gif Na studia za pozno, o karierze zapomnij, do sprzatania potrzebne referencje czyli wychodzi na to, ze nie ma na nic szans Zgłoś na nic nie za późno, na wszystko jest dalej szansa, autorka ma 26 lat nie 86, wyolbrzymiacie bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to z czego żyje? wysysa styranych rodziców. Jak ich braknie to poszuka innego żywiciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniaja po prostu realnie sytuacje. 26 lat to niestety, ale jest za pozno juz na rozpoczynanie pierwszego w zyciu kierunku studiow. Za pozno na podejmowanie pierwszej w zyciu pracy. Za pozno na zrobienie kariery. No nie oszukujmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, ze jestem zalosna. Nie myslcie, ze jest mi dobrze z tym, ze nie mam pracy, zajecia, perspektyw. Jestem totalnie zalamana i nie potrafie nic zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrego dnia
gość dziś Oceniaja po prostu realnie sytuacje. 26 lat to niestety, ale jest za pozno juz na rozpoczynanie pierwszego w zyciu kierunku studiow. Za pozno na podejmowanie pierwszej w zyciu pracy. Za pozno na zrobienie kariery. No nie oszukujmy sie Zgłoś W syfiastej PL za późno, w każdym innym cywilizowanym kraju wiek jest nieistotny. Polecam zmiane kraju na taki gdzie rozumowanie nie jest ograniczone do średniowiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja wiem, ze jestem zalosna. Nie myslcie, ze jest mi dobrze z tym, ze nie mam pracy, zajecia, perspektyw. Jestem totalnie zalamana i nie potrafie nic zmienic. Zgłoś Co ty robiłaś ze sobą do tej pory.... no wstajesz rano i robisz CO codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegrana to będziesz dopiero jak umrzesz, do tej pory możesz robić co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. W UK np w cv nie podaje sie nawet daty urodzenia, w Polsce wszystko musi byc wedlug schematu matura-studia-praca-slub-dzieci-kupno mieszkania na kredyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo obchodzi UK jak tam nie ma juz teraz po co jechac no i jeszcze ten Brexit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Youtuberka rockglamprincess Laura Ogrodowczyk zaczela studia majac 26 lat, dzis ma 31 i bedzie w tym roku konczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tylkiem ruszasz jak sie bzykasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz anal i dobrze ciągniesz to jeszcze nic straconego. Jak u Ciebie te sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry, masz DOPIERO 26lat. W tym wieku można wszystko!! :-). Ja mam 52 lata, chcę zrobić maturę i pójść na studia, nie pracowałam przez kilka lat, od męża dowiedziałam się że jestem darmozjadem, teraz wszystko chcę zmienić, Ty też możesz wszystkiego jeszcze zmienić w swoim życiu. GŁOWA DO GÓRY. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za co żyjesz
Myślę, że szansę na pracę zawsze masz, jesteś młoda, masz dopiero 26 lat! Przecież sama mówiłaś, że rok pracowałaś, więc jak cv może świecić pustkami? Jednak ciekawi mnie, za co ty żyjesz i co obecnie robisz na codzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ważne za co żyje, ważne żeby miała siłę coś zmienić i iść do przodu Głowa do góry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałas rok, to nie jest nic i masz tylko 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszajcie jej w głowie ze za poźno na cokolwiek. Ja tez miałam nieciekawą sytuacje w wieku 24 lat. Miałam studia ale niestety mało przyszłościowe. Poszłam pracować jako kelnerka i zrobiłam dodatkowo licencjat z czegoś konkretnego. Potem pracowałam 2 lata na zastępstwo w zawodzie, potem umowa na stałe. 30 lat dziecko, potem podyplomówka specjalistyczna i 35 kolejna zmiana pracy na duzo lepszą. Najgorzej to sobie powiedzec ze cos nie ma sensu i nie robic nic. Kazde dziełanie przynosi jakies korzysci i posuwa Cię na przód, nawet z pozoru niewielkie . Ps Moi znajomi z jęzkiem i bez studiów uderzali do np Capgemmini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za póżno na studia. Ludzie w tym wieku już pracują w zawodzie, no to jak ona ma z nimi konkurować jak skończy studia w wieku 30 lat :D W jej wieku to mozna sie nauczyć robić paznokcie i jak będzie dobra to będzie klientki miała. No i szukać faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
05:19 No i co z tego jak jest Polką? Człowiek drugiej kategorii.Poczytajcie, zobaczcie co oni o nas wygadują,,,, maja Polaków za cyganów z s**tty country

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pozno na wszystko. To co jej radzicie? Samobojstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj ustawionego faceta. Moja znajoma ma tylko policealna szkole kosmetyczna i codziennie chodzi po butikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy macie z tym facetem? Ustawiony to bedzie szukal wyksztalconej, a poza tym facet zawsze moze odejsc i tez ja z niczym zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×