Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy każda babcia tak robi?

Polecane posty

Gość gość

Teściowa zawsze mowi że moj syn to jej chłopczyk, jej syn, jej to i jej tamto i jaki on jest babciny i jak jego nóżki i puka i wszystko to jej. Moja mama np. tak nie robi. Czy często takie babki się zdarzają? Trochę to mnie denerwuje powiem szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by się nie interesowała wcale, nie odwiedzała, nie uwielbiała, nie okazywała czułosci, to pewnie wlazłabyś tutaj i wyklinała ją, że nic ją nie obchodzi twój synek a jej wnuczek. Synowym to nawet jakby doopę smarować miodem to nigdy nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje się. Przyjeżdża i nie wie co dziecię lubi czy siedzi czy chodzi tylko gada tak caly czas i nic więcej. Według mnie ona się nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że mówi, że to jej syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko:) jakie prochy łykasz że masztaki odlot? Teściowa nie musi wiedzieć co twój synuś lubi,ty jesteś od tego jak d...,pa od sr...ia.Jak będąc zobaczy że siedzi tzn.że siedzi,jak będzie chodzi to też to zobaczy.Lecz się na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś zaborcza i zazdrosna!Babcia tak mówi z czułości,bo to takie często używane przekomarzanie się z dzieckiem, dające i potwierdzające,że babcia należy do wnuka,a on jest babciny-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×