Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody 95

Czy kobieta w przedziale 30 45 lat obejrzy się

Polecane posty

Gość Młody 95

Za w miarę przystojnym, wysokim 22 latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 latka pomysli o nim w kategorii swojego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:52 A jak 40 latki uprawiają seks z 20 letnimi kobietami to jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak, przecież to naturalny odruch kobiecy, tak samo jak 40 letni facet obejrzy sie za ładną 20 latką. xxx 19:25 "45 latka pomysli o nim w kategorii swojego syna " - - - Jeśli takie instynkty odczuwasz do młodych obcych chłopaków, to trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stare podstarzałe dziadki zawsze będą uganiać sie za młodszymi chcąc sobie dodac aniumuszu kobiety 10 razy rzadziej będą szukać młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne tj to jak 40 latka patrzy sie na licealiste jak na mieso tj chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ogólnie wolisz starsze, czy masz jakąś konkretną na "oku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
Ogólnie wolę starsze od siebie .Mam 22 lata,jestem wysoki,szczupły(198/94) nie chudy ale i nie gruby,twarz nie jest zła(niektórym może się podobać innym nie,kwestia gustu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wysoki, prawie 2m, łał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
Oprócz posiadanego wzrostu oraz młodego wieku moim atutem jest to,że potrafię się zachować w miejscu publicznym,czego niektórym facetom w wieku średnim niestety brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to szukaj takich 30-45 na portalach randkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
Zastanawia mnie tylko jedno. Skoro istnieją kobiety w wieku 30/45 lat szukających młodszych facetów,dlaczego nie zaczepią ich na ulicy np,chociażby wzrokiem .? Ja bym chciał zostać zaczepiony w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydzą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) bo raz że nie chcą się zbłaźnić (w sensie ze młody wyśmieje, że stara na niego leci) dwa że jednak normy obyczajowe są takie, że to nie wypada, szczególnie publicznie na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
Spójrzmy na to w inny sposób.Gdy starszy facet zagaduje na ulicy do młodszej,to nikt się nie krzywi,więc dlaczego w odwrotnej sytuacji miałoby wywoływać to negatywne reakcje :)? Podwójne standardy :) :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację,to się nazywa hipokryzja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, że tak. We wszystkich relacjach damsko-męskich są inne standardy - przykład - jak facet ma dużo kobiet, to mu chwał, bo jest maczo, kal kobieta ma wielu mężczyzn, to potępienie, bo jest puszczalska. No i niestety obyczajowość jest taka, że starsza kobieta z młodszym mężczyzna to bulwers, albo obgadywanie, ale nigdy nie obędzie się bez komentarza. Ale uwierz mi, że nie jesteś bez szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj coś mi literki zaszalały :P miało być tak: - przykład - jak facet ma dużo kobiet, to mu chwała, bo jest maczo, a jak kobieta ma wielu mężczyzn, to potępienie, bo jest puszczalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
Przyjemnie czytać pokrzepiające opinie podnoszące na duchu :).Cieszę się,że nie jestem bez szans. Co się tyczy tego co pisałaś o podwójnych standardach-100% prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody95 dziś Spójrzmy na to w inny sposób.Gdy starszy facet zagaduje na ulicy do młodszej,to nikt się nie krzywi,więc dlaczego w odwrotnej sytuacji miałoby wywoływać to negatywne reakcje usmiech.gif ? Podwójne standardy usmiech.gifusmiech.gif ? x Tak mój drogi, to są podwójne standardy właśnie :) Poza tym, umówmy się, ilu twoich rówieśników ogląda się za 30-45 latkami. Pewnie jesteś jedyny, prawda? Mnie się podobają młodsi mężczyźni, ale zdaję sobie sprawę, że dla wielu z nich jestem za stara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
Nie jestem jedyny. Rozmawiam nieraz na te tematy z kolegami*studenci),i zdziwiłabyś się, sporo z nich chciałoby spróbować przyjemności z kobietą w przedziale 30-45 lat. I chwalą urodę kobiet (niejednokrotnie są to kobiety prowadzące zajęcia) mówiąc,że chętnie by się nią ,,zajęli '' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeh...., w sumie to właśnie wkraczasz w taki wiek, że wszystko zaczyna być możliwe :) tym bardziej, że nie wyglądasz na małego nastolatka. Aleee.... będziesz musiał robić podchody i wykonywać pierwsze kroki, jeśli jakąś będziesz mieć na oku. A nie liczyć że one Cię wypatrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś W jakim wieku jesteś ? mnie kręcą dojrzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
Zastanawiam się tylko,jak podejść taką dojrzałą Panią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, to teraz wy sobie tu popiszcie i się dogadajcie, ja już swoje napisałam i zmykam, tym bardziej .... że już mam faceta sporo młodszego ode mnie :D Powodzenia autorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chce starszą nie wiem jak podejść taką dojrzałą panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody95
Dzięki i trzymaj się :). Przyjemnego wieczoru z młodym junakiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie :) młodzieńczym urokiem, spontanem, uśmiechem, miłymi słowami.... kwiatami. Nic nie cuduj, bądź sobą, jak poczuje że się starasz, a nie wygłupiasz, to potem już będzie z górki ;) A teraz już zmykam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc zazdroszcze facetowi starszej kobiety my możemy co najwyżej pomarzyć o starszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×