Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiadomaaaa

Czy któraś z Was tak miała?

Polecane posty

Gość niewiadomaaaa

Witam :) mam problem ponieważ ostatnio mój organizm dziwnie się zachowuje i chciałabym zapytac, czy któraś z Was miała podobne objawy i oczym mogą świadczyć?? Po pierwsze od około miesiąca boli mnie podbrzusze, to jest taki tępy ból promieniujący czasem do pleców. Po drugie od ostatnich dwóch tygodni jestem chodzącym zombie.. nie mogę czasem ustać na nogach ze zmęczenia. Mam małe dziecko i nie przesypiam całych nocy od 1,5 roku a ostatnio to już całkiem jest masakra i chodzę jak cień. Jak wstaję z łóżka to robi mi się ciemno przed oczami, szybko się męczę. Po trzecie mam ciągle zgagę, zachwiania apetytu. Czasem jestem głodna a nic nie mogę zjeść, nie mam na nic ochoty :/ Od 3 dni okropnie mi niedobrze ale nie cały czas tylko czasami nagle mnie złapie w sklepie czy samochodzie, w domu i oblewają mnie wtedy zimne poty.. dzisiaj zaczęły na maksa mnie boleć plecy w odcinku lędźwiowym. Doradźcie mi proszę czy ktoś miał podobne objawy i co się okazało?? W ciąży nie jestem raczej bo okres miałam 15.01.. był krótszy i bardziej skąpy no ale to przez to przemęczenie. Może to coś z nerkami? ciąglę czuję jakieś uczucie pełności w pęcherzu:o będę wdzięczna za odpowiedzi.. aha na wyniki się wybieram ale brakuje mi czasu, moje dziecko jest strasznie absorbujące i przechodzi aktuanie jakiś bunt. Proszę więc bez obrażania... tylko o poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz za słabe ciśnienie jak Ci się robi ciemno przed oczami lepiej idź do lekarza a nie pytaj się na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomaaaa
pytam o nerki ponieważ czytałam, że takie nudności mogą wystąpić przy zaburzeniach pracy nerek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do swojego lekarza stopka: sa rozne motywy wyboru lekarza niektorzy wybieraja palantow calkowicie swiadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno coś w dole brzucha może pęcherz masz chory jak tam ci się sika czy coś cię boli przy sikaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomaaaa
nie boli mnie nic, biorę juz Furagin ale nie widzę poprawy. Do lekarza pójdę jak tylko będę miała luźniejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomaaaa
up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomaaaa
może teraz ktoś odpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×