Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Umiłowana

czy ktoś miał podobny PROBLEM?!

Polecane posty

Gość Umiłowana

Witajcie! Nie mogę zostać świadkiem na bierzmowaniu! Ksiądz powiedział mi, że jestem niepraktykująca bo nie widział mnie jeszcze w Kościele, do tego wyczytał że przez ostatnie 2 lata nie była przyjęta kolęda w moim domu pechowiec.gif Na początku był przeciwko mojej osobie na świadka, ale w końcu oznajmił, żebym napisała oświadczenie o poprawie smiech.gif Czy ktoś pomógłby mi napisać takie OŚWIADCZENIE? O tym, że zamierzam częściej uczęszczać do Kościoła, spowiedzi i prowadzić osobę bierzmowaną w wierze katolickiej..itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Po prostu nie bądź świadkiem i tyle. Nikt Cię siłą nie zmusi. I niech nie stęka, bo tak czy siak zapłaci od Ciebie podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umiłowana
Tylko, że ja chcę zostać świadkiem;) Zależy mi też na dobrej treści tego oświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz być świadkiem w sakramencie Kościoła, do którego masz olewczy stosunek? Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umiłowana
Olałabym gdybym odmówiła. Ja jednak chcę w tym uczestniczyć. Czy ktoś zechciałby mi pomóc przekonać do tego Księdza? Nie mam przecież złych zamiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to prawda co mówi ??? Jeśli nie to zapytaj się go czy się nie minął z powołaniem . A jak z nim gadasz to miej włączony dyktafon zawsze dobra rada bo potem się zdziwisz jak kiedyś na jakimś kazaniu Cie pojedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×