Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

listekSAŁATY

czy ktos pisze, albo zamierza pisac prace mgr i nie umie sie zmobilizowac...?

Polecane posty

Gość taktaktak
oj tak tak. ja mam to samo. nie moge sie zmobilizowac chociaz mam czas...:( do dupy z tym. wiem ze jak zaczne bedzie ok ale nioe potrafie zaczac!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wprawdzie miałam cala teorie oddac do konca czerwca, ale już chcialam miec wakacje, a teraz we wrzesniu musze oddac index z wpisem a pracy jak nie bylo tak nie ma:o jestem żadna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly parton super star
znam to ja mam tak zawsze przed sesja a teraz przed pisaniem tej nieszczesnej pracy to juz mam tyyyyle zajec ze szok :) zawsze na Boze Narodzenie mam blysk w domu ;) zimowa sesja the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak
kurwa nawet myslec o tym nie moge bo mi sie jakos przykro robi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wy macie jeszcze duzo czasu..;) a ja jakies 2 tyg.. nie wiem jak ja to zrobie, do tego zamkneli mi moja biblioteke pedagogiczna do 20 wrzesnia, a czytelnia czynna do 15stej, ciekawe jak mam to zrobic, skoro pracuje do 15stej;/ za licencjata tez sie pozno bralam;)heh cala JA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc listku:) Ja tez mam jeszcze tylko jakies 2 tygodnie a tak mi sie nie chce. Nie moge sie zabrac zeby to skonczyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ja moge zrobic obrona za miesiac a siedze na kafe i czytam wszystko co sie daaaa????? Kto zmobilizuje ??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierd5555olec
Ja mam na piatym roku dopro pisac i mam przejebane, bo w swojej pracy mam umiescic obliczenia statystyczne, pisze z psychologii i np. temat Atrakcyjnosc interpersonalna a sukces zawodowy (taki przykladowy dalam) i kurwa 100 jebnietych ankiet zrobic, 300 tabel i czesc teoretyczna, a w niej same parafrazy.Kurwa! Zaczynam od pazdziernika, a tematu nawet nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×