Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izadorka

czy ktoś potrafi obliczyc zwrot podatku proszę?Pit 11

Polecane posty

wypełnij PIT 37 to się dowiesz czy masz zwrot. Jeśli pracowałaś tylko na umowę o pracę, nie masz dzieci czy odliczeń na Internet to żadnego zwrotu nie będzie przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzieci pracowałam na umowe o pracę i w tamtym roku dostałam zwrotu 230 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadsadd
podaj dane to ci oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaa
liczysz tak: dochód minus składki ZUS=jakaś kwota którą mnożysz x18% i odejmujesz 556,02zł. i z tej kwoty która ci wyjdzie odejmujesz składkę zdrowotną i wychodzi podatek jaki powinnaś mieć zapłacony do US. I teraz jeżeli jest równy podatkowi na PIT nie masz ani do zapłaty ani nadpłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npr amatorsko
Jeśli pracowałaś tylko na umowę o pracę, nie masz dzieci czy odliczeń na Internet to żadnego zwrotu nie będzie przecież-co za bzdura :D o kwocie wolnej od podatku slyszales/as?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npr amatorsko
I teraz jeżeli jest równy podatkowi na PIT nie masz ani do zapłaty ani nadpłaty-zaliczkom na podatek raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadsadd
a jak ktos w ciagu roku pracowal na zlecenie i mial dochod tylko cos oki 2000zł. Jak z rozliczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npr amatorsko
w twojej wersji to maslo maslane "jesli to o wyliczylas jest rowne temu co wyliczylas", pamietaj, ze rozmawiasz z laikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npr amatorsko
a jak ktos w ciagu roku pracowal na zlecenie i mial dochod tylko cos oki 2000zł. Jak z rozliczeniem?-a jak ma byc? tak samo tylko wpisujesz w innych rubrykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadsadd
tylko do 3000zł jest kwota wolna od podatku czy jakos do 4000zł.I jak odprowadzilam podatek to mi go zwroca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość npr amatorsko
Odprowadzilas zaliczkę na podatek, a nie podatek Jeśli z rozliczenia wyjdzie, ze podatek należny to 0zl lub mniej niż wplacilas zaliczek to Ci zwroca wplacone zaliczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiriel s.
A szukałaś w sieci? Na http://www.biznes-firma.pl masz to dokładnie opisane - wystarczy posiadać do tego odpowiedni program i w zasadzie to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tippoli
zobacz sobie szybko w programie Pitax. w kilka minut rozliczysz pita i będziesz mieć wszystko podpowiedziane co i jak rozliczyć i złożysz od razu pit. :) Ja nie jestem biegłam w rozliczeniach i podatkachj, więc co roku rozliczam się przez program Pitax i bez błędów jest zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit 11
Dnia 14.01.2013 o 01:03, Gość asadsadd napisał:

podaj dane to ci oblicze.

Przychód- 7902,63 

Koszt uzyskania przychodów-556,25

Dochód-7346,38

Zaliczka pobrana przez płatnika-384

Składki na ubezpieczenia zdrowotne-511,09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Niestety nie odpowiem na pytanie bo to dla mnie czarna magia ale sam proszę o jedną krótką odpowiedź... Czy to możliwe że zarabiając przez rok 2500 mogę teraz dostać 2000 zwrotu? ;o tyle mi wychodzi a pit wypełniła moja firma i nie wiem czy to możliwe że aż tak dużo.. Z góry dziękuję za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol
23 godziny temu, Gość Damian napisał:

Niestety nie odpowiem na pytanie bo to dla mnie czarna magia ale sam proszę o jedną krótką odpowiedź... Czy to możliwe że zarabiając przez rok 2500 mogę teraz dostać 2000 zwrotu? ;o tyle mi wychodzi a pit wypełniła moja firma i nie wiem czy to możliwe że aż tak dużo.. Z góry dziękuję za odpowiedź 

Podbijam z pytaniem. Mam podobnie. 2500 na UOP, obliczona nadpłata ok 2400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnaja

A co to za problem dziewczyny? Odpalcie program ze stronki PITAX.pl i on wszystko przeliczy. Jest aktualny na ten rok. Ja tam od lat korzystam z programów online i daję radę, a orłem z matmy to nigdy nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×