Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monia1321

czy ktos wygral cos w konkursach internetowych??

Polecane posty

Gość monia1321

ja mysle ze to wielka sciema!!!!!! tyle razy bralam udzial i nigdy nic nie wygralam!!!czy komus sie udalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1321
to ty chyba jakis jakas krejzolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam kobietkę
ktora wygrala juz kilkadziesiąt konkursów , wycieczki roznego rodzaju, aparaty, telefony, bilety , cuda-wianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1321
to ciekawe jak ona to robila a znacie jakies fajne konkursy internetowe albo strony z nimi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1321
hehe dobre :) a ja nie wygralam nic:( chyba niue mam szczescia poprostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba częściej brać udział :) możesz próbować na facebooku, tam jest sporo konkursów, a czasami zasady są bardzo proste :) Tutaj masz na przykład jeden konkurs http://pl-pl.facebook.com/DOBRENARTY - do wygrania jest sprzęt narciarski, a trzeba dodać jakieś śmieszne zdjęcie i liczyć na głosy znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka35
Ja wygrałam na www.pogrosiku.eu, wczoraj przyszły perfumy a w zeszły tygodniu depilator, w sumie wydałam jakie 230,00 a rzeczy są za 600,00, mnie sie podoba chociaż mam koleżanke, która nie moze w to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna....
Ja wygrałam MP3 oraz ksiązke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycho16
A ja wygrałem już Ipoda Shuffle 2 Gb sprzedałem za 170zł (odlotek.pl) 2x25$ na paypal czyli 140zł (lockerz.com) Słuchawki Nixon WIre 8mm sprzedałem za 100zł (lockerz.com) Buty Corso Como Quest Black na ebay kosztują 560zł (lockerz.com) Płyte Luka Bryana (lockerz.com) I 3xKoszulki (lockerz.com) Dla niedowiarków mogę wysłać dowody moich wygranych NIEDOWIARKI pisac na GG. 33989260 Trzeba wiedzieć w jakie konkursy się bawić Polecam tą stronkę http://www.szoking.com/user/create?ref=2639 Strona jest nowa więc na razie łatwo jest coś wygrać Wszytko polega na tym aby zbierać pkt (za logowanie, za znajomych itp.) Punkty wydajemy na losy 1los=1pkt I dajemy losy na loterie Im więcej losów damy tym większa szansa na wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wygrałam kiedyś rower ;) Ale to było bardzooo dawno temu ;) A poza tym jakieś drobiazgi ale też nie było ich wiele - chyba nie mam szczęścia do takich konkursów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrałem kiedyś 20 minutowy lot nad miastem i okolicą ale gdybym wiedział co to będzie to w dupie miałbym tą nagrodę. Okazało się bowiem, że to będzie lot samolotem Wilga alemyślę sobie niech tam. Najgorzej było już w górze. Lecę a ta Wilga tututu pyr pyr pyr i 20 sekund kopmletnej ciszy i znów tututu pyr pyr pyr i tak 20 minut kurwa myślałem, że to chujostwo spadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak balsam z nivei
to mi ze skrzynki ukradli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga_Luiza
Do takich konkursidełek trzeba mieć po prostu ogromnego farta. A czasem przydaje się odrobina szczęścia. Ja tam próbuję cały czas, a nuż widelec coś wreszcie uda się ugrać :) Teraz znalazłam na Hbo na scenariusz spota dla Hbo Go. Zadanie brzmi fajnie, zobaczcie hbo.pl/hbogokonkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OstraSiostra reactviwatio
kiedys wygrałam fartuszek kuchenny, ale wstydziłam sie isc go odebrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygralam wejsciowki do parku wodnego w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygrałam super kocyk na fanpejdżu wRytmieKobiety na Fb :) Teraz biorę udział w kolejnym. Co chwilę coś fajnego do wygrania jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fb mozna wygrać coś na profilu: HAZESHOP.pl tam często organizują konkursy i moja koleżanka wygrała płytę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wygrałam kilka gadżetów w tym przybory szkolne, książkę i gorzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio wygralam zestaw kosmetyków dla dziecka na rossnet. Wielka paka ważąca chyba z 10 kg. Ledwo to do domu zanioslam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianna
Bluzkę i kuferek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze wygrałam ( w tym nie tylko internetowe ).. Aparat fotograficzny canon ( 500 zł ) Wczasy na helu + kurs windsurfingu 1000 zł / później 500 zł i 200 zł na ciuchy w centrum handlowym zestawy produktów promocyjnych ( duże zestawy np z majonezu kieleckiego ) Bon 300 zł do sephory 3 fartuszki ;P Tablet ( taki za 400 zł ) Waga elektroniczna z pomiarem tłuszczu ( 100 zł ) Więcej grzechów nie pamiętam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola3434
Jakbyście chcieli wygrać grill gazowy Broil King to zajrzycie na stronę http://grillujgotuj.pl/ Tam aktualnie trwa konkurs kulinarny, a zasady są bardzo proste. Myślę, że warto wziąć w nim udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny konkurs :) bardzo bym chciała wygrać warsztaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×