Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 234234234

czy ktoś z was gra na giełdzie?

Polecane posty

Gość 234234234

Jakie wyniki? Czy warto? Chodzi o GPW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki masz
kapital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234234234
500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowaniee
za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234234234
to był podszyw, na razie nie mam kapitału, tzn. wielkiego, i tak bez nauki bym nie zainwestowała na razie. pytam innych czy im sie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al ile
teraz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234234234
teraz moge zainwestować 26zł35 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patricja
Przy średnich sumach i z doświadczeniem można grać na giełdzie, ale bez tego? Jest to całkowicie pozbawione sensu - poważnie. Jeśli macie spory kapitał to najlepiej kontaktować się z nimi - http://jartom.pl/ Doradzą przy zakupie magazynu, który na 100% przyniesie zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper j.
Gram na forexie. Idzie mi doskonale i mam dobre wyniki. Pracuję jako trader w firmie Maximus Trading. Ledwie kilka miesięcy jestem na rynku i już widzę co mi dały organizowane przez nich szkolenia. Wy również możecie spróbować - ja zaczynałem bez jakiegokolwiek doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikos99
Żeby grać trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę jak reagować na to, co się dzieje na giełdzie. Mi sporo pomógł system http://debarex.pl/ Pomagał wskazać np. odpowiedni moment do sprzedania akcji i to bardzo ułatwiało sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola_la
Mój ojciec gra na giełdzie. Jako osoba początkująca korzystał ze specjalnego systemu dla graczy debarex.pl. Dzięki temu wiedział, jaka jest sytuacja na giełdzie i podejmował decyzję o sprzedaży. Taki system to fajna sprawa, bo pozwala ograniczyć ryzyko straty, zwłaszcza, jeżeli ktos się słabo zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bienia88
Ja grywam. Ale wspieram się programem Debarex. Dzięki niemu jeszcze nic nie straciłam, a zaczęłam zyskiwać. Małe kwoty bo małe, ale nie wszystko na raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby zacząć inwestować na GPW, trzeba dokładnie zapoznać się ze wszystkimi mechanizmami rządzącymi giełdą. Dlatego sprawdźcie ten artykuł http://blog.squaber.com/czy-wig20-podaza-za-zagraniczymi-parkietami/ oraz wiele innych wpisów, które pojawiają się na blogu Squaber. To podstawowe źródło wiedzy o rynkach finansowych. Należy też zaznaczyć, że portal ten tworzą eksperci, którzy na co dzień obserwują i analizują zmiany na giełdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×