Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melonia

CZY KTOŚ Z WAS MA W DOMU SOKOWIRÓWKE?CZY SOKI Z NIEJ SĄ ZDROWE?

Polecane posty

Gość melonia

napiszcie prosze czy sie oplaca. mama mowi zebym nie kupowala sokowirówki bo tylko strace bo owoce drogie a zeby sok wyszedl to na szklanke soku cala siatka owocow idzie?to prawda? Jesli polecacie to jaka najlepsza do 500 zlotych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiaszcie
ales ty durna...........jesli warzywa i owoce sa zdrowe to i sok z nich jest zdrowy, takze z sokowirowki, a jesli masz na nich tone olowiu to i sokowirowka nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam :classic_cool: soki są niewątpliwie zdrowe, no zależy jeszcze skąd ma się owoce i warzywa ;) ale rzeczywiście idzie ich bardzo dużo, no i jakoś ten soczek nie chce smakować tak dobrze jak np. Kubuś...ale i tak są dobre :) zazwyczaj robiłam z marchewki, jabłek i np. nektarynek i brzoskwini :) ale sporo roboty, obierania, potem mycia..ale myślę mimo wszystko,że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaa
Ja tez sie napalilam na sokowirowke ta moulinexa-kosztowala 450zl-i powiem Ci tak szczreze ze uzylam jej doslownie 4 razy- teraz stoi i sie kurzy-moze i bym robila soki czesciej ale mi nie smakowaly to po pierwsze a po drugie umyc potem ta sokowirowke to naprawde trzeba miec cierpliwosc:))A co do obierania to akurat mam z glowy bo mam taka sokowirowke ze wrzuca sie cale owoce ze skorka etc etc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypal paczke fajek
lepsze sa z owocow lub warzyw a nie z sokowirowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeennnm
nie oplaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokowirówka super
najlepiej Zelmeru - cena lepsza, jakość i serwis pewny soki pycha z warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THTYHUJ
EE TAM NIE OPYLA SIE BO MARNUJE SIE NAJWARTOSCIOWSZA CZESC OWOCA CZYLI MIAŻSZ A SAM SOK GÓWNO WART

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×