Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kakaowe niebo

czy ktoś z Was studiuje architekturę?

Polecane posty

Gość lightless
ja będe jak się dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
a dopiero w czwartek wyniki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za wyniki
z matury w czwartek? czy jakieś wstępne pisałaś / rysowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżenn_20
kinky dlaczego mówisz do mnie "plażo" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie lato chcę coś zmienić
lightless na jaką uczelnię zdajesz? kinky reggae gdzie studiuje Twój znajomy? wiem, że na różnych uczelniach ten kierunek wygląda nieco inaczej więc chciałabym mieć rozeznanie czy chodzi o uczelnie które mnie interesują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightless na jakie uczelnie składałaś papiery? gdzie najbardziej chciałabyś się dostać? kinky reggae gdzie studiuje Twój kloega? chciałabym też wiedzieć czy np mieszkając w akademiku da się przejść przez te studia? w moim mieście nie mogłabym tego studiować a słyszałam, że przy tych wszystkich rysunkach i pracach plastycznych jest bardzo ciężko żyć w akademiku i lepiej wynająć mieszkanie (?) co o tym myślicie? i druga rzecz: na jakiej uczelni studiują Wasi znajomi i z czego zdawali maturę? jakie mieli wyniki? są zadowoleni ze studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że już ktoś zadał to pytanie :D kinky reggae ponawiam pytanie u góry i zapytam jeszcze jak z pracami plastycznymi? dużo tego ma na studiach? chodził może na jakiś kurs przygotowawczy z rysunku przed egzaminami wstępnymi? jak tak to jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Politechnika wrocławska, wydział architektury i urbanistyki :P O akademiku nic nie wiem. Pierwszy rok daje trochę w kość, ale za to drugi :O..... ciężko. Mały sekret zdradzę :P wykładowcy cenią sobie w projektach, rysunkach "kreatywność" im bardziej popierdolony pomysł tym lepiej i wyższa ocena. Niestety :O Z czasem to denerwuje że starasz sie zrobić coś praktycznego, normalnego, a każą Ci pierdoły wymyslać. Tak twierdzi moj kolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszym roku sie dużo rysuje. W drugi zaczynają sie juz poważniejsze projekty. Autocad, 3dmax bedziesz sie uczyć na tych programach. Nie pamiętam czy chodził na kursy jakieś. Będą Ci na początku kazali rysowac jakieś gówna niezwiązane z kierunkiem. Jakieś kwiatki, lasy, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz może coś na temat tego jak przygotowywał się do egzaminów i z czego maturę zdawał? bo do Wrocławia chyba przydałaby się fizyka a tego nie chciałabym zdawać i zastanawiam się czy bez tego jest jakaś szansa że się dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :D a słyszałeś coś może na temat sprawdzianu z matematyki luib z fizyki przed egzaminem z rysunku? słyszałam o czymś takim i ponoć można sobie tym nabić punktów do rekrutacji ale jedni mówią że chodzi o matmę, inni, że o fizykę, a na stronie politechniki nie ma żadnych informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
politechnika śląska-architektura wnętrz egzamin, 2-etapowy był, a wyniki w czwartek matury w ogóle się nie bierze pod uwagę byle ją zdać ale Ciebie pewnie interesuje zwykła arch, to matematyka rozszerzona się przyda a akademik, spokojnie to nie ASP, będziesz noce spędzać przy kompie i na klejeniu makiet, ale miejsca Ci starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
cześc Kinky, kiedyś pisałam w twoim topiku pod nickiem ayanami rei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinky reggae dzięki za info, jeśli sobie coś przypomnisz to daj znać ;) lightless jakie miałaś tematy? myślisz że jak Ci poszło? składałaś podania jeszcze gdzieś? owszem, bardziej interesuje mnie architektura i urbanistyka, ale chciałabym też mniej więcej wiedzieć jak wyglądają egzaminy na różnych uczelniach a Gliwice również mnie interesują ;) egzaminy na architekturę wnętrz wyglądają inaczej niż na architekturę i urbanistykę prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
w ogóle się nie przykładam, nawet nie mam czasu anime oglądać ;( to tematy na zwykła http://dl.dropbox.com/u/10084700/rozne/egzamin1.jpg http://dl.dropbox.com/u/10084700/rozne/egzamin2.jpg a mi jak poszło to szczerze nie wiem pierwszy etap przeszłam, a już tam połowa odpadła, więc może nie tak źle :p a jak się nie dostanę to uciekam nad morze, uczelnia nie jakaś wspaniała, ale mam tam narzeczonego tematy na AW I DZIEŃ a arkuszu 50x70 wykonaj kompozycję rysunkową na temat "przedmioty i ich tło", z użyciem kilku rozpoznawalnych przedmiotów (form), które znajdziesz w swym bezpośrednim otoczeniu. Wykorzystać możesz całe przedmioty, lub tylko ich części. Zwróć uwagę na relacje zachodzące między przestrzennymi bryłami i tłem, które masz wymyślić, zdefiniować. Relacje te zaakcentuj kolorem w dowolnej technice II DZIEŃ Biały arkusz kartonu lub brystolu 50x70 cm ponacinaj w taki sposób, by po odgięciu i sklejeniu ze sobą kilki(kilkunastu) powstałych w wyniku tych nacięć elementów, uzyskać przestrzenny układ, ilustrujący pojęcie "STRUKTURA". Nie należy wycinać otworów w płaszczyźnie kartki, a jedynie ją nacinać, tak by po rozklejeniu rozłożeniu wyjściowa kartka była w całości... mniej więcej taki, dalej mi się nie chce pisać I teczke na AW trzeba złożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat nie prawda :P przykładam się do tego na czym mi zależy, resztę olewam żeby zająć się własnymi zainteresowaniami niezwiązanymi ze szkołą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
fajne tematy były w tym roku ja to nie jestem leniwa, tylko przejęłam filozofię kotów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejełaś filozofie kotów :3 :P W takim razie ja jestem kotem :D chcesz pogłaskać moje futerko :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lightless
mhm, podzielam z kotami poglądy, szczególnie te dotyczące spania :3 hr, to ja bym wolała być głaskana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×