Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Czy ludzie ze wsi widują murzynów?

Polecane posty

Bawi mnie to pytanie jak nie wiem i śmieje się przed monitorem :classic_cool: ale mam takie pytanie do ludzi ze wsi, mianowicie jak często w życiu widujecie murzynów i czy po spotkaniu murzyna się mu dokładnie przyglądacie? :classic_cool: Bez urazy, ale dla was to musi być rzadki widok i swego rodzaju atrakcja i to mnie strasznie śmieszy, nic na to nie poradzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murina widzialem i bez rewelacji,natomiast metalowy niewidzialem jeszcze musi toto ciekawie wygladać :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzynów widuje prawie za każdym razem gdy jestem w mieście, a jestem codziennie. Z pobliskiej wsi dojezdzam do miasta gdzie studiuje. I nie, nie przygladam sie kazdemu murzynowi, ktorego zobacze. Nie jestem dzikusem, za jakich uwazasz ludzi ze wsi. I slucham Metalu , co tez pewnie bardzo Cie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
skończ już z tym durnym projektem prostaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mieszkam na wsi. Tak sie sklada ze w wiosce obok mieszka cala rodzinkaczarnoskorych. No ale oni nie mieszkaja w szalasie tylko w bardzoladnym domku i nawet autami jezdza czegosobie my wiesniaki nie mozemy przyjąć do wiadomosci. Dlatego bardzo czesto pod ich domem stoją kolejki takich duzych pieknych aut ktorymi tu na wsiach ludziejezdza bo to wies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×