Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAXIGRA

CZY MACIE JAKIES SPRAWDZONE SPOSOBY NA ZŁOŚLIWOŚC TEŚCIOWEJ?

Polecane posty

Gość MAXIGRA

podawajcie wasze sposoby na zlosliwosc, doradztwo tesciowej, tylko doradztwo teoretyczne nie takie sprawdzoneprzez nią, na dogryzki, na instruktarz przciw synowej do synka, i wiele innych zachowań. Nadmienie tylko, ze my nie utrzymujemy kontaktu z tesciami przez ich zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia
wyeliminowac tesciowa z obiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAXIGRA
pytam bardzo powaznie i prosze o dyskusje dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAXIGRA
ja nic wczesniej nie zakladalam, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i oto
o co ci chodzi?dlaczego ja atakujesz?to wolny kraj i kazdy moze zakładac topiki o czym chce i ile razy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej wprost: mam dosyc twoich pogadywan. zachowujesz sie wstretnie i jak tak dalej pojdzie to bede unikala wselkich kontaktow z toba-i badz konsekwentna kawa na lawe i wszystko bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dla niego
na na swoja nasrałam trzyma sztame w zwyrachowancem Juz zawsze ona bedzie patrzyła na mnie przez przyzmat maili wyrachowanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja teściowa to furiatka
Moja sprawdzona rada: zamknij się emocjonalnie. Nic do niej nie mów. Jak Cię zapyta, odpowiadaj tak/nie. Nic od niej nie chciej. Zachowuj się spokojnie, patrz na nią z uśmiechem. Zmieniaj uśmiech na podardliwy gdy zaczyna szaleć. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. U mnoie to działa. Dalszy krok to "pognębienie przeciwnika": Typowa sytuacja: Tesciowa gada dużo i bez związku. Ja tylko słuszam i się uśmiecham, to ją wnerwia i gada jeszcze więcej, nerwowo i zaczyna przeczyć sama sobie. Ja wtedy pytam słodko: "przecież przed chwilą mamusia mówiła, ze ..... (przytaczając jej wypowiedz sprzed kilku chwil o dokładnie przeciwnej treści niż coś, co przed chwilą powiedziaA". Teściowa wybuch jak gejzer. Mój mąż wstaje i mówi "Wychodzimy". A był takim maminsynkiem....d ługo sobie ni dwałam rady. Teraz: viktoria!!!!! Tylko nie dać się wyprowadzić z równowagi ;-) :-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja jest
pedagogiem i musi nas uczyc wszystkiego, a sama nic nie umie zerwalismy kontakt i czekamy kiedy zmieknie, choc nie nastapi to tak szybko,wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×