Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieinie

Czy macie na tym forum o mnie bardzo negatywne zdanie?

Polecane posty

Gość gość
A Kim ty jestes ? Czy to sysia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnowąsy – część miasta Opole położonego w województwie opolskim. Miejscowość wraz z obrębem ewidencyjnym wsi włączono do Opola 1 stycznia 2017. Wikipedia Powierzchnia: 9,64 km² Pogoda: 21 °C, wiatr zach., 19 km/h, wilgotność 68% Województwo: Województwo opolskie Czas lokalny: piątek, 12:24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzanowice (Opole) Herb Opola Krzanowice — część miasta Opola — Państwo Polska Województwo opolskie Miasto Opole W granicach Opola 1 stycznia 2017 SIMC 0493474 Populacja (2007) • liczba ludności 400 Nr kierunkowy 77 Kod pocztowy 45-920 Tablice rejestracyjne OP Położenie na mapie Opola (Przełącz na mapę województwa opolskiego) Mapa lokalizacyjna Opola Krzanowice Krzanowice Ziemia50°42′35″N 17°55′32″E Portal Portal Polska Krzanowice (dodatkowa nazwa w j. niem. Krzanowitz) – część miasta Opole położonego w województwie opolskim. Miejscowość wraz z jej obrębem ewidencyjnym wsi włączono do Opola 1 stycznia 2017. Przed włączaniem miejscowość była wsią w województwie opolskim, w powiecie opolskim, w gminie Dobrzeń Wielki. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do ówczesnego województwa opolskiego. Z Opola dojazd autobusami miejskimi linii nr 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnowąsy – część miasta Opole położonego w województwie opolskim. Miejscowość wraz z obrębem ewidencyjnym wsi włączono do Opola 1 stycznia 2017. Wikipedia Powierzchnia: 9,64 km² Pogoda: 21 °C, wiatr zach., 19 km/h, wilgotność 68% Województwo: Województwo opolskie Czas lokalny: piątek, 12:24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieinie hej jestem tu nowa ile masz lat ja 25 a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chora psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy czy bardzo ci sterczą truskawki czy niebardzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że jesteś osobą pieszcząca się ze sobą chcąca zwrócić na siebie uwagę otoczenia. Jesteś jednocześnie bi i aseksualna. Często masz wahania nastrojów raz masz doły innym razem jesteś w euforii. Pochodzisz ze wsi i nie chcesz wrócić na ta wieś . Studiujesz germanistykę jesteś jedynaczką. Często nie zaliczasz kół i egzaminów za pierwszym podejściem. Jesteś bardzo rozchwiana emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Negatywne, to niewłaściwe określenie. Chcesz szerze to czytaj dalej. Jak dla mnie często bywasz męcząca i marudna. Nie jest łatwo się z tobą dogadać, bo z reguł nie przyjmujesz wniosków i sugestii na temat twojego zdrowia psychicznego. I nie chodzi tu, że jesteś wariatką, tylko że masz problemy ze swoją stabilnością psychiczną. Sporo osób to tu już zauważyło, a ty często temu zaprzeczasz, albo wypierasz to bo może nie chcesz w to uwierzyć, albo odbierasz to jako atak. (?) Dziś np. z tobą szło normalnie popisać, może to dzięki spokojnie przespanej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często piszesz, że nie wychodzisz z domu bo się boisz, a następnego dnia że nie mieszkasz w domu studiujesz ( czyli jednak wychodzisz przebywasz z ludźmi). Piszesz, że się boisz wszystkiego, a byłaś w związku z osobą tej samej płci spałaś z nią i również byłaś w związku z chłopakiem gdybyś się tak wszystkiego bała to raczej byś nie zaryzykowała i nigdy z nikim się nie wiązała. Czasami się zachowujesz jakbyś sama do końca nie widziała kim jesteś. I często sama sobie zaprzeczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że dziś pierwszy raz wyszłaś z domu. A wczoraj pisałaś, że gdy wyszłaś z domu do sklepu byłaś śledzona. Uważasz się za pępek świata czemu akurat Ciebie ktoś miał by śledzić i inwigilować? Wczoraj cały świat stawiałaś na nogi chciałaś iść na Policję bo ktoś Cię podpuścił i napisał jakiś głupi sms. Powinnaś mieć większy dystans do swojej osoby i wrzucić na luz. Jesteś rozpuszczona, wylalkaną przez rodziców córeczką i tyle. I na dodatek jesteś przewrażliwioną histeryczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szczere opinie. Wiem, że daleko mi do ideału i bardzo chciałabym z tego wyjść, bo widzę jak bardzo utrudnia mi to życie. Nie chcę być rakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do wszystkich staram sie mieć pozytywne podejście, a Ty piszesz szczerze i z sensem, natomiast wydajesz sie lekko pogubiona i masz teraz chyba gorszy okres. Nosek do góry, bo burzy zawsze wychodzi słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Tobą? Niepokoi nas Twoja nieobecność. Mamy nadzieję, że nic Ci nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×