Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka

Czy macie powodzenie u płci przeciwnej albo chcielibyście mieć?

Polecane posty

Chciałybyście mieć powodzenie jak ja? Tej wiosny 2017 byłam już podrywana przez : - o 10 lat młodszego chłopaka (trzeba jednak przyznać, że przystojny) - faceta z dda (niższego ode mnie), który już przed 11 rano łoi wódkę i od niego czuć - bylego mojej przyjaciółki - faceta z pracy, który spokojnie mógłby być moim ojcem Czy może być gorzej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie samo powodzenie plus kilku zonatych i jeden uposledzony.. tak wiec sie nie lam.. hha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bylam podrywana o 10 lat mlodszego i ...jestem z nim. Nie narzekaj, korzystaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile miałaś wtedy lat? jak mam korzystać, toć on niepełnoletni, zresztą ja lubię być sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano niedowidzi, i chyba wodoglowie.. serio.. jest tez jeden alkoholik, jeden od razu mnie zapytal czy mam dzieci no i dzieci i dzieci, ale czy chce miec juz zapomnial zapytac.. jeden zonaty i dzieciaty jeden tylko zonaty i bogaty, jeden sportowiec, zonaty, jeden programista zonaty i dzieciaty, jeden stary swinski wieprz.. jest tego... i teraz sie zdecyduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no i mlodszy 10 lat tez byl.. piekny! ale swiniok dzwonil i dzwonil, az wreszcie wyznal, ze tylko do lozka mnie chce.. w strasznym dolku wtedy bylam, jeszcze bardziej mnie dobil, ale co tam.. potem byl jeden 11 lat mlodszy.. ano fajno bylo pol roku.. mielismy jechac razem na wakacje, az w koncu sam pojechal do kolezanki do turcji.. no a jak.. fajno jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec sie autorko nie przejmuj... tak maja piekne kobiety! :) kiedys bedzie ten wlasciwy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że lepiej być samemu, na co komu związki, dlatego też ich spławiam choć nie jest łatwo, bo panowie chyba myślą, że "nie" oznacza jakąś kokieterię i trzeba podrywać dalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem piękna, jakbym była to by mnie sami modele z klasą, na poziomie podrywali :( już lepiej nie mieć powodzenia niż mieć takie... do koleżanki do Turcji pojechał - do Polki czy Turczynki? z wodogłowiem i podrywy ma w głowie?! co to się dzieje na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym byl z kims gdybym mial w tym jakis interes. Przykladowo poznaje angielke, ktora ma swoja chate czy mieszkanie i moge u niej nocowac kiedy chce. Nie anglika, angielke :O. A tak to mi to zwisa, fajnie byloby miec blond pieknosc, ale ja jestem okropny z charakteru i bym sie zameczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto by k***a nie chciał mieć c***u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpusc sobie teraz bedzie ok ale za 10, 15 lat rzuci cie bo bedzie sie ciebie wstydzil ze idzie ze stara ropucha po ulicy starsza od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko do turczynki. tak wyobraz sobie, ze nawet taki mysli, ze ma szanse,z wodoglowiem...mozna sie zalamac.. ja podobno brzydka nie jestem, ale jak widzisz nie ma regul.. same indywidua..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to taka mloda jestes? Ja po 30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawiedliwy i szczery do bólu
nie ma nic gorszego jak baba starsza o 10 czy nawet 7, 8 lat od faceta. Ci w twoim wieku albo starsi od ciebie cie nie chca ze musisz sie za mlodszymi od siebie uganiać stara ropucho? My nie chcemy dup które sa od nas starsze o 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest to wodoglowie bo ja mam duzy leb ale nie wydaje mi sie ze to wodoglowie bo na mozg nie narzekam :O. Fakt ze 5 lat temu leczylem sie psychiatrycznie na zaywbiscie powazna chorobe o ktorej nikt sobie nawet sprawy nie zdaje, nobody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawiedliwy i szczery do bólu
Faceci chca tylko do łóżka kobiete która jest od nich starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed 30 stką, chciałabym do 50stki mieć już kilku męzów, być wdową albo rozwódką, ale żeby nie być starą panną trzeba najpierw być dziewczyną, potem narzeczoną, żoną, to jakaś męczarnia, tyle lat z jedną osobą, w ogóle nie wiem jak można z kimś mieszkać, dostosywać się do drugiej osoby kosztem własnych potrzeb :( związki są takie smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja starsza od ciebie.. jeszcze wszystko przed toba... aaa no i jeszcze teraz moja milosc z mlodosci sie odzywa.. zonaty tak przez przypadek, ale no przeciez przetrwam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie zgrabna 30 czy nawet 40 nie jest zla -do ******** :) ale na żone na pewno bym takiej nie wziął tym bardziej na matke do swoich dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgrabna 30 czy nawet 40 nie jest zla -do *********** n i a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie miec powodzenia bo konczy sie to zazwyczaj tragedia czyli slubem i bachorami i wypisywaniem na kafe ze nienawidzi sie mezusia i bachorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a znowu zamazali to co napisałem :) 30 czy 40 to nie kandydatka na zone bo jest za stara ale za to do Ruchaaaaaaniaaa sie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek dzieci mozna miec wiele pytanie czy warto miec tyle czy lepiej wcale, ja na razie mysle, ze interakcja z jakakolwiek dziewczyna w moim przypadku to probleemy, bo ja szukam kogos z kim relacja bylaby tylko miedzy mna a ta osoba, a w dzisiejszej dobie internetu i pracy gdzie kazdy na instagramach, ja jakos nie mam ochoty robic z siebie widowiska czy posmiewiska bo przebywam z jakas panna, najlepiej sie czuje gdy sie mna nikt nie interesuje XD. A laseczki no coz, nie jedna by sie zaplodnilo... Tylko ze pytanie co z tego i co dalej, ja sie ciesze ze nie mam kobiety, nie musze myslec o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja akurat nie mam powodzenia :( :( mam gruby ryj i przez to zaden mnie nie chce :( mimo ze jestem szczupla i mam fajna d**e to wygladam jakbym byla otyła przez ten gruby ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×