Odpowiedz na ten temat

czy macie taki ulubiony kosmetyk który jest dla was hitem i go uwielbiacie?

• gość 2017.05.19 [20:27]
  • gość 2017.05.19 [20:54]
    Tak usmiech.gif Zel do mycia ciala Hipp. Polecam dla osob, ktorym latwo wysusza sie skora. Poza tym korund jako peeling do twarzy. Czekam na Wasze polecenia.
  • gość 2017.05.20 [12:05]
    krem bialy jeleń
  • kacik 2017.05.29 [10:53]
    U mnie jest to nawilżający peeling pod prysznic Le Petit Marseillais, w składzie którego jest m.in. masło Shea, olejek arganowy oraz brązowy cukier. Fajny zdzierak o przyjemnym zapachu.
  • gość 2017.05.29 [11:30]
    Krem Sylveco nagietkowy z betulina.
    Jest pomarańczowy w kolorze co sprawia ze skórami wydaje się zdrowsza i nie trzeba podkładu.
    2/ Wazelina Ziaja do ust.
    3/ olejek Weleda na rozstępy
    4/ Szminka Clarins
    5/ tusz do rzęs Clarins taki w złotym opakowaniu
    6/ cienie Dior oraz Benefit
    7/ czarna pasta do zębów naturalna "wybielająca". Dobrze czyści.
    8/ żel do mycia Pleasures pięknie pachnie ale jest drogi i nic szczególnego nie robi
  • Amaterasu 226 2017.05.29 [11:43]
    Mam trzy ulubione kosmetyki, których nie zamieniłabym na żadne inne usmiech.gif
    - oliwka HiPP
    - podkład Estee Lauder, Double Wear
    - płyn płyn do higieny intymnej Facelle ( niestety dostępny tylko w rossmannie ale za to tani jezyk.gif )
    - olejek arganowy
  • tekila30 2017.06.10 [13:30]
    Od niedawna jednym z moich ulubionych kosmetyków pielęgnujących jest ta tynktura regeneracyjna https://www.callusan.sklep.pl/p/6/18/unguisan -tynktura-w-zelu. Świetnie sprawdza się w przypadku zniszczonych paznokci - nawilża, odżywia i zapobiega grzybicy. Jest bezpieczna dla diabetyków. Zadbane stopy latem to podstawa więc warto mieć ten produkt w swojej kosmetyczce.
  • gość 2017.06.10 [13:32]
    Muszę wypróbować ten korund jezyk.gif
  • Martusiaaaaa 2017.06.20 [13:13]
    z pielegnacyjnych-co prawda nie kosmetyk, ale super dziala nawilzajaco uwielbiam olej kokosowy, super nawilza, przydaje sie do depilacji, bo nie ma pozniej podraznien i swietnie dziala na wlosy.
    w makijazu moim absolutnym must havem jest Contour Crayon czyli kredka do konturowania z golden rose, ktora ma fajna miekka strukture, super sie sprawdza, w latwy i szybki sposob wyciaga ksztalty twarzy. Nie rozplywa sie pod wplywem upalu jezyk.gif
  • gość 2017.07.10 [14:17]
    kremowe serum abisynskie z bielendy, najlepszy balsami do bardzo przesuszonej skóry jaki do tej pory używałam
  • gość 2017.07.10 [14:19]
    czopki z kwasem hialuronowym. Doskonałe jako maseczka lub pod oczy. P.s. to nie ściema, poczytajcie sobie usmiech.gif
  • gość 2017.07.10 [14:23]
    Podklad estee lauder
    Seria goodbye damge garniera
    Masc z Vit A
    Tusz do rzes loreal milion lashes
    Pomada do brwi Inglot
  • gość 2017.07.11 [18:06]
    seria wegańska do ciała od Bielendy, masło i peeling pomarańczowy, kosmetyki te nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, tylko roślinnego. Niestety dosyć trudno je dostać i zamawiam przez internet.
  • Ja_Dyzio 2017.07.11 [18:13]
    ulubionym kosmetykiem kobiet powinna być sperma, która leczy wszelkie trądziki na twarzy i jest dobra na cellulit
    i jest osiągalna prawie za darmo,
    wystarczy poprosić kolegę z pracy i będziesz kobieto zadowolona !
  • gość 2017.07.11 [19:01]
    peeling lirene antycellulitowy.super żwir którego używam od ,na oko 10 lat?kiedyś jeszcze tusz astor volume artist ,ale niestety nie ma go juz dawno.
  • tamka 2017.07.14 [11:52]
    Chyba każdy z nas ma takie swoje perełki usmiech.gif Ja uwielbiam serum naturalnie wygładzające od Resibo. Nie wiem czy miałyście już okazję je stosować ? Rewelacyjne wygładza i rozjaśnia twarz a dodatkowo powoduje, że zawsze wygląda na wypoczętą. Ekologiczne opakowanie i wygodna forma buteleczki z pipetką. Wystarczą 3-4 krople na noc i efekty są naprawdę świetne.
  • Agnieszka Marczyk 2017.07.24 [10:01]
    matujacy, transparentny puder z GR, Long Wear Finishing Powder dla mnie to zdecyodwany numer 1, super utrwala makijaz i zapobiega swieceniu sie twarzy.
  • yulca 2017.08.17 [07:20]
    Ujędrniający olejek kokosowy w kremie bielendy teraz jest u mnie na topie, idealnie się sprawdza przy przesuszonej słońcem i morską wodą skórze
  • gość 2017.08.17 [07:56]
    Lubrykanty.... cool.gif
  • wewa 2017.08.25 [11:50]
    O tak, teraz olejki są na topie http://freshandnatural.pl/pl/produkty/olejki- do-ciala/ ! Ja zresztą używam ich nie tylko po opalaniu i latem, mam suchą skórę i dla mnie one są wskazane przez cały rok. Poza działaniem pielęgnacyjnym doskonale też chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami, zawsze je zabieram nad morze.
  • gość 2017.08.25 [12:25]
    Ja też mam swoj ulubiony kosmetyk. Jest nim podkład skin balance z http://pierrerene.com Kupiłam już ze trzy buteleczki, bo tak go kocham. U mnie sprawdza sie idealnie. Super kryje niedoskonałości, długo się trzyma na twarzy i się nie waży.
  • vegas123 2017.10.17 [11:16]
    Peeling i maselko z bielendy, z serii vegan frendly dla mnie produkty nie do przebicia. Zapach peelingu pomaranczowego i arbuzowego sa oblednie piekne, intensywne i dzialanie super, po skora natychmiast staje sie wygladzona, mieciutka i przyjemna w dotyku.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...