Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mamy szansę obronić się przed muzułmanami?

Polecane posty

Gość gość

dzisiaj zauważyłem, ile lokali muzułmańskich jest już w Warszawie, są już i agresywni czarni, pijani Arabowie, wszystko to co w Paryżu, nawet złodziejki arabskie. Pełno zachuszczonych i ciapatych, tak źle nie było nigdy, coraz więcej imigrantów w tym tempie to co sie stało we Francji w ciągu 40 lat czeka Polskę w 4 lata. Czy możemy się bronić? Prawo PO i PiS zafundowało nam takie, że oni mogą wszystko, a my nie możemy się bronić, bo rasiści, druga Szwecja. Pesymistycznie to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba ich zniechęcać do pozostania w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczebnie nas pokonają, w samej Nigerii mieszka już ponad 200 milionów ludzi, zaś Europa ma zaledwie 500 milionów z czego ze 100 milionów jest z poza Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba by ich atakować każdego dnia na ulicy w galeriach handlowych, wszędzie, ale czasami trzeba by 10 chłopa, bo jak pokonać oddział jaki dzisiaj widziałem? było ich sześciu arabskich kryminalistów zaprawionych w bojach, trzeba mieć gaz, paralizatory, pałki, to nie takie łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cza od ruskiej mafi kupic kalaszniki i do boju:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem za prztyjeciem 100 tysiecy uchodzdow przez Polske multikulturalizm wzbogaca i pomaga wyzbyc sie urpzedzen osobom takim jak autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kałachami to akcja jednorazowa, gdyż po egzekucji, trzeba się szybko ukryć, a później można nie mieć tego szczęścia i trafić do więzienia na 15 do 25 lat, więc takich bojowników o wolną Polskę powinno być z 10000, niby mało, ale kto by chciał zrobić coś dobrego dla kraju własnym kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że chciałem się osiedlić na Zachodzie, ale tam jest taki syf przez imigrantów, że w Paryżu czy Brukseli czułem się jakbym nie był w europejskim kraju, naprawdę nieprzyjemnie, czarni srają na chodniki, czego w Polsce jeszcze nie ma, Arabowie napastują kobiety, co już jest w Warszawie, ale przynajmniej sie nie onanizują w metrze tak jak w Paryżu, brutalne bójki z udziałem czarnych i Arabów to codzienność. W Warszawie są agresywni ciapaci, ale tak brutalnych bójek nie wspominając o masowych mordach to nie ma, ale nie JESZCZE! Niedługo być tak może i może stać się to w tym roku, w następnym, może za 10 lat, ale jest to coraz bliższe. Naprawdę powiadam wam, że nie chcielibyście żyć w kraju ciapatych, na Zachodzie panuje w miastach powszechny strach przed imigrantami ludzie omijają niebezpieczne imigranckie rejony, tego jeszcze nie ma w Polsce, ale niedługo juz może być, dlatego trzeba działać, ale czy mamy szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba już nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie mamy?? Nie mozna sie tak poddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co mogą nic nie robią, a reszta ma związane ręce, szczególnie, że ludzie ogólnie są obojętni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×