Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość civika

Czy Marcin Tyszka to gej? Skąd to wiecie? Ja na necie nie mogę nic znaleźć...

Polecane posty

Gość civika

...o jego orientacji? Raczej w wywiadach nie opowiada o życiu prywatnym, nie wygląda na geja mimo iż ma specyficzny ubiór, wypowiada się o kobietach bym powiedziała "po męsku". Jak to jest? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
ten fotograf z Top Model a wczoraj był u Szymona w programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sossssss ile
masz lat ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
głos ma normalny, nie jakiś super męski ale ok, nic szczególnego. jak ktoś jest gejem i się tego nie wstydzi to od razu widać, np Jacyków, Poniedziałek, Piróg... a po tym nie widać, może się z tym kryje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
czy ktoś ma potwierdzone informacje że on jest gejem? chyba sam szymon nie wie kim on jest bo z reguły nie ma oporów by rozmawiać o orientacji tak jak np wojewódzki z pirógiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
nie podkochuje ale uważam że fajny z niego facet i przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... wg mnie Poniedziałek czy Piróg na pierwszy rzut oka absolutnie nie "zdradzają" nam swojej orientacji, z kolei Jacyków (raaany jak ja go uwielbiam :D ) i Tyszka krzyczą o tym każdym swoim gestem, słowem itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam radar na gejów
i mój radar się nie myli, wystarczy chwila i wiem czy koleś to gej jest coś subtelnego co się od razu wyczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam radar na gejów
hmm jakby to powiedzieć, instyktownie gej jest dla mnie taki "mdławy", czyli wyczuwam że nei jest mężczyzną w specyficznym sensie rozumienia tego słowa coś jakby aura hormonalna ktoś kto nie jest postrzegany jako męższczyzna, ani jako kobieta jest jakąś blizej nieokreśloną hybrydą coś podobnego czułam do kandydatki na modelkę z ostaniego odcinka Top Model, chodzi o tą laskę o figurze słonecznika: wielka kanciasta głowa, chuderlawe ciałko dziecka i męski głos.... mój facet stwierdził że jest niepokojąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
mi się wydaje że on nie jest gejem tylko wszystkim się tak wydaje, bo ludzie myślą że od razu jak fotograf to musi być gej. to by było chore, pracować z modelkami, czasami pięknymi kobietami i nie mieć drąga w spodniach. akurat z niego nie potrafię odczytać jaki jest czy gej czy hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
GEJ CZY NIE?!!! bo widzę że nikt tu nie wie tego na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
a właśnie się dowiedziałam że inny facet który mi się podoba(Ł) jest gejem :O no madafaka czemu tak musi być? tym razem to piosenkarz ale też nie wiem nic na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
civika a czemu Cie to tak martwi? bez obrazy ale nawet gdyby nie byli gejami pewnie i żaden nie byłby Twoim chłopakiem :P a to że ktoś jest homoseksualistą nie wyklucza przecież że może być przystojny i za takiego możesz go subiektywnie uznać - w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
moim zdaniem on jest bardzo skryty w swoich uczuciach ale nie wiadomo w którą stronę te uczucia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naly
sosssssss zakochalem sie w tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się nie ma reguł, miałam na myśli typowe zachowanie i odzywki homoseksualistów, które bombardują nas z kina, reportaży itp. Pan Tyszka jest dla mnie idealnym tego przykładem w realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
szał ciał to wg ciebie jaki on w końcu jest? oglądasz top model? jak dla mnie to bardziej ten Woliński jest gejem co nawet zauważyła jedna z kandydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam - fajny program wg mnie Tyszka - gej, jego zachowanie, gesty i całokształt aż krzyczą "PEDAŁ" Woliński - hetero, choc metroseksualny stąd także nieco zniewiescialy ale w nim widze normalnego faceta - w Tyszce geja 100 % :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
to ja odwrotnie, czemu tak uważasz? przez ubiór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość civika
woliński jest spalony na maksa, blond włosy farbowane pewnie, rozpięta koszula, złoto na klacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam po raz kolejny - wygląd nie ma znaczenia, ani ubiór ani nawet zawód który ten czy tamten wykonuje - zachowanie, gesty, ruchy a nawet głos i mimika twarzy mówią wszystko :P poza tym ten caly projektant wolinski jest w dlugoletnim zwiazku i ma dziecko co znacznie odciąga podejrzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×