Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfidifdfd

CZY MĄŻ NAPRAWDE JEST ZA GRANICĄ CZY KŁAMIE?JAK POZNAC CZY DZWONIL Z NIEMIEC?

Polecane posty

Gość dfidifdfd

ma komorke na karte w mixplus i dzwonil niby z zagranicy ale wydaje mi sie ze mnie oszukuje ..powiedzial ze wyjezdza zagranice z firmy ale nie wiem czy nie jest gdzies w Polsce.. dzwonil niby z zagranicy ale mi wyswietla sie numer normalnie jego ..nic przed tym numerem sie nie wyswietla ze za granica jest ..a powinno prawda..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loopain
przecież to komórka, co ma ci się wyświetlać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfidifdfd
NO POWINNO SIE WYSLWTLAC JAKIES +48 CZY COS TAKIEGO ..no kierunlwy niemiec prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosołowa panienka
zadzwoń na komórkę - jak będzie akurat wyłączona, to powinnaś usłyszec komunikat poniemiecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosołowa panienka
albo wyślij smsa i sprawdź, ile cie to kosztowało, bo za granicę jest droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym sie przejmujesz i tak cie zdradza i ma chudsza laske od ciebie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfidifdfd
CHOLERA DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powaznie z wami juz koniec tamta w dodatku mlodsza i czzesciej mu daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oszukuje cie
faktycznie powinien sie wyswietlac jego numer z kierunkowym z niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy wysyłanie smsów za granicę do polskiej sieci jest droższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że koszt smsa będzie taki sam jak w PL Nie wiem jak w plusie, ale ja w orange słałam do UK smsy za grosza na polski numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałwanica
sms-y są w takiej samej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmienia sie kierunkowy jakim cudem.MAm meza w telefonie i nic nowego ponad to co zapisałam sie nie pojawia.Koszt sms jak w kraju tj ja mam za 1 gorsz.Wiec nie róbcie jej wody z mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasdas
bzdura. Nie pojawi ci się inny numer tylko tak jak masz zapisane na swoim telefonie.... troszkę techniki i się gubi głupia zazdrosna baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiammmm
nie...to jest tak ze jesli on do niej dzwonil to tylko on ponosil koszty a jesli ona do niego to i on i ona ponosza koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń do niego i sprawdź ile Ci ściągnie z kąta ...jeśli np masz za minutę 30 gr....to rozmawiając w Polsce 10 minut zapłacisz 3 zł ....a tak zapłacisz o wiele więcej za minutę ....smsy też powinny wychodzić drożej jak normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń do swojego operatora podaj jego numer , może ci powiedzą z jakiego kraju dzwonił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udaj niedoinformowaną i zapytaj się czy za tą rozmowę też procentowo musisz płacić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kąta jej sciagnie
z kata to jej co najwyzej pajeczyny moze posciagac, TLUMOKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszliwa liczba
to do tych wcześniejszych wypowiedzi było ;) o zmieniającym się kierunku i cenie rozmów/sms-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po pierwsze to dlaczego nie wierzysz mężowi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
jesli mąż dzwoni ze swojej komorki na twoja to przeciez normalne jest ze wyswietli ci sie tak jak masz go zapisanego w telefonie bez wzgledu na to gdzie on jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z telco
Jeśli z Polski, u polskiego operatora, dzwonisz na komórkę polskiego operatora będącego za granicą - płacisz tak, jakbyś płaciła za normalne połączenie w obrębie Polski. Jedynie Twój mąż musi pokryć dodatkowe koszta. Jeśli wyślesz smsa do męża będącego za granicą - to też zapłacisz jak zwykle. Ale mąż nic do tego nie dopłaca. Jeśli mąż z komórki u polskiego operatora dzwoni do Ciebie będąc za granicą dzwoni do Ciebie - wyświetli się normalny numer, tak jak masz go zapisanego w komórce. Tak naprawdę nie masz możliwości sprawdzić, gdzie on jest dzwoniąc do niego/czy kiedy on do Ciebie dzwoni z komórki u Polskiego operatora. gdyby miał tel na abonament (tzw post-paid) to byś mogła to sprawdzić na jego rachunku. W przypadku tel na kartę (pre-paid) nie ma bilingu, więc nie możesz sprawdzić w podsumowaniu skąd dzwonił. (ale i tak to wszystko jest już po fakcie). Zatem pozostaje mu po prostu zaufać. Albo rozwieść się z nim, skoro mu nie ufasz i doszukujesz się zdrady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×