Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY Mezczyzni lubia kobiety grzeczne posluszne,czy z charakterkiem NIEGRZECZNE??

Polecane posty

Gość gość

Jakie kobiety wola mezczyzny? spokojne,niesmiale posluszne czy z charakterkiem niegrzeczne,majace swoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko posłuszne
posłuszne i nie pyskujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tylko posluszne,takie nijakie? A co robisz jak spotykasz kobiete z charakterem niegrzeczna,niesluchajaca sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja te niegrzeczne, pewne siebie, ale też kochające czułe i wierne, i sexowne. Mieszanka taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak postepujesz z niegrzecznymi gdy nie chca Cie sluchac ? jaki jestes do nich ? mily niemily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy na żonę czy do roohania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zazwyczaj wtedy się obrazamy i nie odzywamy do siebie, z jedna taka od roku nie mamy kontaktu, bo bardzo wrednie sie zachowała ale i tak kocham ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli niemily jestes do niegrzecznej ,nieposlusznej kobiety `?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony w terenie
niegrzeczne faceci odbierają jako zarozumiałe a takich NIKT nie lubi, baba ma być podwładna facetowi i uległa, inny wariant po prostu NIE BĘDZIE nigdy skutecznie działał i szczęśliwego związku z tego nie będzie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez moze byc kobieta mila,kulturalna,wrazliwa,ale majaca swoje zdanie,nie sluchajaca sie samca,tylko sama decydujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:22 tylko ostatni bałwan może myśleć, że kobieta będzie w takim związku szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kobiety cenie za własne zdanie i inteligencje, poczucie humoru, ale zależy mi też na czułości, trosce itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia Kobieta to taka ktora : nie ma swojeo zdania,robi wszystko co facet chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtner
Kobiety myślą, że będą z charakterkiem, niegrzeczne - i ktoś je zechce ujarzmiać, to wtedy staną się przy nim grzeczne i posłuszne. A to działa odwrotnie. Chce się znaleźć kobietę grzeczną i posłuszną, która przy facecie będzie się stawała coraz bardziej niegrzeczna (ale tylko przy nim). ;) Ale dziś takich kobiet nie ma. Nie ma wstydliwych (ani jedna taka nie jest), dziewczyny szybko tracą dziewictwo, stopniowo jest coraz gorzej - tatuaże, odsłanianie d**y i cycków, feministyczne idee, jawna niechęć do facetów i bezczelne korzystanie z przywilejów swojej płci, poświęcanie najlepszych lat studiom/pracy zamiast swojemu facetowi i zakładanie z nim rodziny. Dziś nie opłaca się mieć kobiety, a jeszcze bardziej żenić, bo po rozwodzie facet nie ma majątku, dzieci i dobrej opinii wśród ludzi, wszystko to zabiera mu kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuaże, x ni mom x odsłanianie d**y i cycków, x nigdy x feministyczne idee, x k***inistka x jawna niechęć do facetów x kliknij w nick x i bezczelne korzystanie z przywilejów swojej płci, x bezczelnie przechodzę przez podtrzymywane dla mnie drzwi, bardzo wolno, im cięższe tym wolniej, odwraca głowę miękko ku mężczyźnie i aksamitnym głosem mówię: "szału nie ma, następnym razem postaraj się bardziej" x poświęcanie najlepszych lat studiom/pracy zamiast swojemu facetowi i zakładanie z nim rodziny. x a to jest dziwne, jeszcze się nie spotkałam, żeby ktoś robił coś osobno, zazwyczaj praca swoją drogą, rodzina swoją. ja jestem brykająca, więc nie da ze mnie zrobić rodziny, bo nie da się mnie na noc wciągnąć do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natury nie oszuka
gość dziś przeciez moze byc kobieta mila,kulturalna,wrazliwa,ale majaca swoje zdanie,nie sluchajaca sie samca,tylko sama decydujaca. Zgłoś pewnie że MOŻE BYĆ ( majaca swoje zdanie,nie sluchajaca sie samca,tylko sama decydujaca ) ale to będzie stara panna, samotna, rozwódka lub zdradzana żona, bo żaden facet z jajami nie będzie takiej długo tolerował, to nie dyskryminacja a NATURA, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda sodowa palma odbija
gość dziś 03:22 tylko ostatni bałwan może myśleć, że kobieta będzie w takim związku szczęśliwa. Zgłoś to niech nie będzie w związku i będzie nieszczęśliwa, bo funkcja baby taka jak opisane, natura nie jest łagodna dla niezależnych samic, kończą marnie z reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty bez rozumu ziomal
gość dziś Ja kobiety cenie za własne zdanie i inteligencje, poczucie humoru, ale zależy mi też na czułości, trosce itp.. Zgłoś jesteś debilem, baba ma takiego jak ty w doopie, będziesz ścierą i jej personalnym pedałem, brak słów co za laiki teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótki okres przydatności
gość dziś Glupia Kobieta to taka ktora : nie ma swojeo zdania,robi wszystko co facet chce... Zgłoś Niestety błąd, nie głupia tylko w związku, a inne wciąż i wiecznie szukające idealnego związku z pedałem który pozwoli jej dominować, niestety to zawsze niewypał, oj wy durne baby, same winne swojego marnego losu, a potem płacz w poduszke co noc i narzekanie że samotne i nikt was nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie kumata jesteś
brokeninside87 dziś píerdolisz jakbyś coś ćpała, pewnie jesteś jeszcze młoda siksa przed 30stką, poczekaj jeszcze pare lat, będziesz miała dosyć "brykania" niestety najlepsze okazy już wtedy będą zajęte i zostaną ci tylko umysłowe odpady, powodzenia w wyborze najmniej zjèbanego umysłowo okazu z tej puli odpadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ona się ubrała do tego programu, ja się tak w gim ubierałam, i jeszcze się potknęła o EMU:D:D:D:D:D:D:D:D:D chcem przeróbkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5:51 i sama natura - macie 100% racji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma ma 34 lat ladna kobieta,kobieca,nie za chuda nie za gruba,zgrabna-kobieca,spory ladny biust,ladne seksi nogi,fajna pupe ma,ale nadal jest samotna,i zawsze ma wlasne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słusznie ktoś zauważył ;-) zależy czy na żonę czy do roochania;-D Nie widzicie czegoś po środku,tylko skrajności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×