Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy miała sie prawo tak zachowac?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, ze : postanowiłam przerwać studia na II roku. I tak tez zrobiłam, złozyłam do dziekanatu podanie o zgodę dziekana na przeniesienie na kilka innych uczelni, on mi te zgody wydał. Baba z dziekanatu pytała sie mnie tak prywatnie gdzie sie przenoszę i jej to powiedziałam ( na moje nieszczęście). W podaniu napisałam jedynie ,ze rezygnuję ze studiów, a nic o przenoszeniu się bo w koncu poszłam na zupełnie inny kierunek ( ale też na tą uczelnie na ktora chcialam sie przenosic bo tam był tez ten kierunek,ktory studiowałam wczesniej). Teraz koncze licencjat z tego nowego kierunku i postanowiłam wznowić tamte dawne studia, a ta wredna baba mi powiedziała " ale przepraszam bardzo, przeniosła sie pani na uczelnie X i mnie nie obchodzi jaki pani kierunek skonczyla, ja tam wyslalam dokumenty"- a ja jej do tego w zaden sposob nie upoważniałam żeby tak robiła, a przez to nie moge wznowić poprzednich studiow :O Myslicie, ze miała w ogole takie prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie chyba pojdę do dziekana bo się podłamałam tą całą sytuacją, normalnie bym mogła wznowić studia, jestem pewna, że ona to zrobiła specjalnie, a na tej uczelni panuje taka samowolka, że szkoda gadac bo to uniwerek :( Głupia franca... Od zawsze mnie nie lubiła to pewnie się chciała na koniec zemścic tyle, ze nie miała takiego prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choc mam naszczęście inne alternatywy niż ta z****** uczelnia, ale chciałam jednak wrócić, a tu ona z triumfem w glosie mowi,ze sie nie da bo przeciez sie chcialam przenieść to na uczelni juz nie ma moich dokumentów :O Ciekawe... Boże , myslałam ,ze babsko uduszę... Normalnie nienawidzę tej starej prukwy, a już i tak jest stara i tak brzydka ,ze jej tylko mozna wspolczuc, tylko praca w tym nedznym dziekanacie jej zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Auschwitz k****, piecyki rozpalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i bardzo dobrze.Zrezygnowalas?Zrezygnowalas,to nie zawracaj d**y.Zdecyduj sie na cos a nie gitare zawracasz.Ty nawalilas i najlepiej wyzyc sie na kobiecie.Co ma do tego,ze jest stara i brzydka?Ulzylo ci,jak tak o niej napisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrezygnowałam, ale w normalnej sytuacji jeśli ktoś rezygnuje jest możliwość wznowienia studiów do 3 lat. Natomiast ona wysłała dokumenty na moją nowa uczelnię bez mojego żadnego upoważnienia, ani nie napisałam też tego w podaniu, poprostu nie mogla tego zrobic bo nikt jej o to nie prosił, zreszta nie bylo mi to potrzebne bo miałam odpis świadectwa maturalnego i sama go złożyłam i w dodatku w koncu postanowiłam jednak studiować coś innego, pokrewny kierunek, ale w koncu sie nie przeniosłam, a w podaniu napisałam jedynie że rezygnuję to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:58- I tak, ulżyło mi bo to stara prukwa i brzydka no i co ulzyc sobie juz nie moge? :P Napewno jej nikt patykiem nawet nie tknie, ale niech sobie siedzi w swoim dziekanacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeszcze sie przejde do dziekana i rektora, zobaczymy... Choc panuje na tej uczelni taka samowolka i balagan, ze nie wiem czy sie cos uda zdziałać, ale sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze nie miala prawa walcz o swoje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×