Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Michael Jackson był pedofilem

Polecane posty

Gość gość

Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Neptyk, nie był pedofilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roman Polański, Mariusz Trynkiewicz - to są pedofile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość neuro
Nie jestem śledczym, prawnikiem, ani jego znajomym, więc opieram się tylko na tym, że płacił rodzicom dzieci, wielkie pieniądze, aby wycofywali pozwy. Dodając do tego, jego dziwaczne i specyficzne jak na dorosłego mężczyznę, lubowanie się w kontaktach z dziećmi i obnoszenie się z tą sympatią/miłością do dzieci, można poważnie przypuszczać, że coś na rzeczy było. Zakładam, że był pedofilem. Pytanie, czy brutalnym gwałcicielem, czy tylko dobrym wujciem, który głaska po kroczu? Pewnie gdzieś pośrodku. Po śmierci, próbowano z niego zrobić, wręcz świętego, ofiarę mediów. Owszem, miał niedobre dzieciństwo. Ale, nie on jeden. Mnóstwo ludzi miało fatalne dzieciństwo i także gufnianą dorosłość, bez kasy. Moim zdaniem on się skończył artystycznie już przed płytą Bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był chory psychicznie człowiek. Jak daleko jego "miłość" do dzieci się posunęla to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość neuro
Śmieszy mnie ta histeria, jego wyznawców, którzy nie przyjmują do wiadomości, że sprawa od dawna śmierdziała. Poza samą pedofilią, chociaż nie można w człowieku dzielić psychiki na odrębne kawałki, bo wszystko jest powiązane, ale poza nią, to on oczywiście i tak był, zaburzony. To nie były tylko fantazje rozkapryszonej gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygląda na pedofila. Taki delikatny był. Jak dla mnie to raczej czuł do dzieci bardziej romantyczny pociąg niż ten erotyczny. Sam czuł się jak dziecko. To nawet ma swoją nazwę, ale to nie jest nic niebezpiecznego. Nie wyobrażam go sobie jako gwał/ciciela, jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Illuminati go wrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyglądał na pedofila*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przekonują mnie te opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo miałam napisać, wykonczyli go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo przed śmiercią przestrzegał świat przed illuminati jest w necie wywiad jakiego udzielił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo gwiazd które chciały zerwać z tym wszystkim zaczęło miec podwazana opinie a później śmierć w dziwnych okolicznościach . Przemysl muzyczny na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na teledysku they dont realy Care about us wycieli to jak deptal symbolikę illuminati.. na yt jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Illuminati. Szkoda człowieka. Jak ktoś napisał wyżej, każdy kto z nimi zadziera tak kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość neuro
Jasne, iluminaci :D go wrobili. To są sprawy z lat 90. Już wtedy płacił. To nie była jedna sprawa. Owszem, zawsze można założyć, że go wrabiano, aby wyciągnąć kasę. To jest możliwe. Ale ja obstawiam, że to prawda. Pedofile, nie muszą być stereotypowymi wujkami, którzy rozdają cukierki. On, moim zdaniem był obleśny, w tej swojej "delikatności". Mężczyzna, nie mężczyzna. Chory człowiek, który uwielbiał otaczać się dziećmi. Nigdy nie wyglądało to dobrze. Gdy pojawiły się pierwsze oskarżenia, to się w ogóle nie zdziwiłem. A teraz, jest legenda o iluminatach, którzy się mszczą :D bo coś podeptał w klipie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni chemia wywołali i niego BIELACTWO a do mediów którymi rządzą podali że on ma taki wybryk i sam się wybiela - taka sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test antypedofilów czy jestes pedofilką lub pedofilem: Jeżeli miałaś poniżej 16 lat i molestowalas kogos ponizej 16 lat to nie byłaś pedofilką, tylko jesli sie jest powyzej 16 lat i sie molestuje kogos ponizej 16 lat to wtedy jest sie pedofilem, a ta osoba mlodsza jest ofiarą. Trzeba miec wiecej jak 16 lat, żeby być pedofilem. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie są skutki działań antypedofilek -ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywody typu "obstawiam że był" sa powalajace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość neuro
http://www.geniusmichaeljackson.com/skandal_z_93'.html To już tutaj, są lepsze argumenty na korzyść Jacksona. Ma to pewien sens. Ale jakoś, nigdy Jacksonowi nie ufałem. Ten gość, budził moją niechęć, tym swoim infantylizmem, więc pewnie nie jestem obiektywny. Ja mu nie ufałem i dziecka bym mu nie powierzył. Inna rzecz, że ci, którzy z nim się "przyjaźnili", nie robili tego bezinteresownie. Liczyli na duże pieniądze. To jest także dla mnie oczywiste. Gwiazdy, zawsze są oblegane, przez amatorów łatwej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gesty, głos itd. wpływu się nie ma. Wielu ludzi jest zaburzonych, a akurat jego 'zaburzenie' nie było niebezpieczne, więc nie rozumiem takiego czepiania się. Zresztą sam nieraz opowiadał, że pewne sytuacje w dzieciństwie na niego tak, a nie inaczej wpłynęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość neuro
Obstawiam, opierając się na pewnych przesłankach, które wyżej wymieniłem i które moim zdaniem są znaczące, chociaż nie przesądzają o jego winie. Ja nie jestem pewien na 100 procent, bo sprawa nigdy nie została przeprowadzona w sposób jednoznaczny. Dlatego obstawiam, optuję, przychylam się, do tego, że był pedofilem. Naprawdę, można mieć pewną opinię, ale jednocześnie nie upierać się, że ma się na nią dowody. Ja mam poszlaki, przesłanki, jakieś swoje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jasne ze to oni mieli cos wspólnego z ta cala nagonka na niego. Wystarczy chwilę poczytać i wszystko układa się w jedna całość. Ojciec go wrobił w znajomość z nimi. Niestety Michael był inteligentnym człowiekiem i chciał przekazać światu ze illuminati manipulując nami. Przed swoja ostatnia trasa koncertowa powiedział ze pokaże nam o wiele więcej! I co? nie pokazał.Zabili go. Wszędzie znaki oka w trójkącie w jego teledyskach,na okładce dangerous w piosence they dont really care about us. Ja jestem w szoku. Bo to dowód ze był w to zamieszany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale na mnie sprawiał wrażenie idioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma wpływy kasę władze może zrobić wszystko z każdym. Tak zrobili Illuminati z M.J. oraz z każdym kto z nimi zadarl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×