Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gggggoooośśśśććććć

Czy mogę iść z tym na pogotowie? Czy mnie wyśmieją?

Polecane posty

Gość gggggoooośśśśććććć

Hej, jakiś czas temu lekarz przepisał mi maść z antybiotykiem na twarz. Z powodu moich pryszczy podskórnych i czerwonych policzków. Po 4 dniach napuchły mi oczy i jakiś liszaj mi wyszedł na szyi. Przestałam tego używać i niby się goiło. A dziś po kilku dniach od tego wyszła mi pokrzywka na szyi, twarz i dekolcie. I tak się zastanawiam czy mogę iść jutro na pogotowie z tym? Czy mnie wyśmieją? Wyglądam strasznie ta pokrzywka jest czerwona i swędząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pogotowiu cię nie wyśmieja,to nic śmiesznego przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie uczulenie wapno powinno zalatwic je.A co do tych dolegliwosci to nie na skore masci,lecz oczyszczac organizm herbatami i innymi specyfikami.Witamina C itp ...Do tego powinnas uwazac na sterylnosc.Najwiecej zakazen jest w gabinetach lekarskich i szpitalach!Zakaza sie czesto przy badaniu u ginekologa pochwe bo rekawiczki chronia niestety lakarza,rowniez laryngologa,stomatolog.Nawet osoba oparla twarz o szybe w tramwaju i zlapala jakies swinstwo.Syfu masz wokolo nawet na pieniadzach,komorce ect.....Myjemy raczki nie lazimy po lekarzach nawet od tamponow stany zapalne pochwy i na kjazdym kroku uwazamy na sterylnosc prysznic miejsc intymnych szczegolnie przed seksem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeginasz. Właśnie od nadmiaru tej sterylności ludzie chorują na co raz na byle co. Organizm nie ma się okazji bronić bo byle co, a już rączki myte. Każdy maniakalny czyścioszek pownien wybrać się do Kaltuty i zjeść coś co spadło na ziemię/podłogę. TAM to dopiero panuje syf, ajakoś ludzie od tego nie chorują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie wiem co ma sterylność do mojego trądziku różowatego, od brudu go nie załapałam i w brudzie nie żyje, a maść stosowałam zgodnie z zaleceniami lekarza. A wyszło, że miała 3 dni oczy spuchnięte. A przecież nie jestem debilką, żeby pod oczami smarować... Niby się uregulowało a teraz ta wysypka/ pokrzywka? Cały czas biorę leki na alergię i wapno. Mimo to wyszło. Już sama nie wiem co ja mam robić. :( Nie wiem dlaczego to po tylu dniach od stosowania maści wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz koniecznie na pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skutki obciągania 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyśmieją cię, tylko wygonią do lekarza rodzinnego po skierowanie do dermatologa pogotowie, jak nazwa wskazuje, jest od wypadków nagłych, zagrożenia życia a nie od pryszczy czy uczulenia chyba, że masz duszności i podwyższoną temperaturę, to wtedy tak a normalnie to kup w aptece lek dla alergików typu alertec, to tego wapno w dużym stężeniu, na twarz pantenol, zero słońca i chemii i pewnie sama sie wyleczysz a może to w ogóle tzw. potówki? czyli j.w. tylko obejdzie się bez alertecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wapno?! Palone?! Jezu ludzie, douczcie się zanim coś napiszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieuku z 9:45 Calcium,tabletki musujące!Co za ciemnota,najlepiej w brudzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym na pogotowie przychodzą ludzie z kleszczem,z atakiem alergii i różnymi d**erelami i nikt ich nie wyrzucił za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam sposób na trądzik. Krem nosi nazwę Alaclarin, jest w przystępnej cenie i działa cuda. Po 2 tygodniach stosowania u mnie cera poprawiła się o 100 %. Działa przeciwbakteryjnie, łagodzi podrażnienia i likwiduje te okropne podskórne krostki. Spróbujcie , może i u was będzie waszym numerem jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×