Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elzilou

Czy mogę się odwołać ?

Polecane posty

Gość gość
Zaraz sam sobie odpowiesz SPAMERZE :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to poszukaj w sieci dobrej firmy odszkodowawczej. Np. Auxilia zajmuje się prowadzeniem spraw o odszkodowanie- byłam zadowolona z ich obsługi, bo na bieżąco informowali mnie o statusie sprawy i wszystko zakończylo sie dla mnie pomyślnie- wypłatą wysokiego odszkodowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi Nie interesuje nas ta reklama firmy która zaraz się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że możesz. Problem polega jednak na tym, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe będą w każdy możliwy sposób przedłużać proces, a w większości przypadków spróbują czekać tak długo, aż całość nie przeniesie się do sądu. Problem będziesz miała wtedy, kiedy podpiszesz ugodę, wtedy nie ma już odwrotu. Jeśli masz większy problem, może spróbuj spytać się konsultantów https://das.pl/ - znają się na rzeczy, a dodatkowo oferują chyba najkorzystniejsze na ten moment warunki. Można konsultować się z nimi praktycznie w każdej chwili, a sprawę rozwiązują jak najszybciej jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie, to najlepiej udać się do EuCO. Oni zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×