Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogłybyście być z takim chłopakiem

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do dziewczyn. Czy mogłybyście być z chłopakiem, który jest samotnikiem? Takim, który ma wąskie grono przyjaciół i znajomych, większość czasu spędza sam, do znajomych wychodzi dosyć rzadko. Bo czuję, że nie ma dla mnie ratunku. W prawdzie ostatnio coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzać moja samotność, ale na ogół lubię przebywać sam, lubię wypady na rowerze na łono natury, chętnie bym gdzieś wyjechał np. w góry gdybym miał z kim itp. Głupio się czuję, ale nie wiem jak zmienić swój charakter i dlatego chciałbym się zapytać czy taki chłopak jak ja miałby szansę na jakikolwiek związek. Czy wiekszości dziewczyn by to przeszkadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheWay
A czemu chcesz to zmieniać? Taki jesteś, jesteś sobą, jesteś moim odbiciem. Ja też taka jestem tyle, że się do tego przyzwyczaiłam i żyję sobie z tym. Na pewno jest wiele dziewczyn którym to nie przeszkadza, mi by nie przeszkadzało a wręcz przeciwnie :) Uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu widząc jak większość par spędza razem czas doszedłem do wniosku, że ze mną może być ciężko. Tacy wolą razem pójść do czyichś znajomych na piwo, na imprezę, do klubu itp. W ogóle widzę, że osoby tzw. dusze towarzystwa mają lepiej, bo potrafią się odnaleźć w społeczeństwie i z tego korzystają, a dziewczyny to lubią. Samotnicy są uważani przez nie za kosmitów i w ogóle dziwnie się na to patrzą. Ale to moje spostrzeżenia, może prawda jest trochę inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
taki chłopak to moje marzenie :) ale niewielu niestety takich można spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Znam dziewczyny, które związały się z takimi facetami. Często wychodzą same ale ogólnie nie jest to wielkim problemem bo jakoś się jeszcze nie rozsali. Ja lubię spędzać czas w towarzystwie i nie chciałabym musieć chodzić wszędzie sama, więc nie jestem zainteresowana samotnikiem. Moim zdaniem przesadzasz trochę....dobrze, że w te góry sam chętnie jechać nie chcesz:) nie jest tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak źle nie jest, ale chyba większość dziewczyn by się z kimś takim nudziła. Mało kto lubi takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Weź przestań....są dziewczyny, które od imprez wolą wspólne, długie spacery, weekendowe wyjazdy tylko we dwoje...itp i wcale nie jest ich jak na lekarstwo....rzadziej moim zdaniem można spotkać takiego faceta. Mimo wszystko, żeby kogoś poznać to trzeba wyjść do ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może i tak źle nie jest, ale chyba większość dziewczyn by się z kimś takim nudziła. Mało kto lubi takich ludzi. X Szukasz większości czy tej jedynej? Ja patrząc na większość, nie mam z nimi wiele wspólnego. Nuda i to samo. Po cholerę komuś takie płytkie stado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z takim jestem i niedługo będzie moim mężem. :) W ogóle mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Robimy dużo ciekawych rzeczy razem, we dwoje. Kiedyś chodziliśmy często do znajomych, ale jakoś tak się porobiło, że on już właściwie nie utrzymuje z nikim prywatnych kontaktów, a ja mam większość znajomych daleko. Jak już to widujemy się z moimi. Nie przeszkadza mi to, że on do nikogo nie wychodzi, bo jest przede wszystkim skupiony na naszych wspólnych sprawach, a poza tym mimo że dużo czasu spędza sam, jest bardzo ciekawą osobą - dużo czyta, ogląda, zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 17.45 A jak go poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej niż bym chciała, wyszłabym za takiego! Mam już dosyć facetów, którzy tylko z kumplami latają. Jeśli mielibyśmy podobne zainteresowania, dobrze byśmy się ze sobą czuli to tylko dzieci robić i do ołtarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.45 Zazdroszczę, mój jak nie koledzy, to rodzinka- niczym Adamsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×