Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy moj facet probuje mnie splawic?? pomozcie! :(

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny! Mogłybyście mi pomoc, mam pewnie problem z moim chłopakiem jesteśmy ze sobą na razie 1 miesiąc i bardzo sie kochamy i codziennie mowi mi ze mnie kocha okazuje mi to ma plany na przyszłość, ale dzisiaj zaczął mi mówić ze może mi sie spodobać ktoś inny z czasem, bo on czuje ze jest dla mnie za brzydki i że napewno stać mnie na lepszego faceta, ale zamilkłam bo zrobiło mi sie przykro oczywiście jemu powiedziałam ze wszystko jest ok bo naprawdę bardzo go kocham. Co mam myśleć o tym wszystkim w takim razie? Czy on probuje mnie spławić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, myślę że skoro okazuje Ci duzo zainteresowania na codzien to nie chce Cie splawic. Może oczekuj***ardziej potwierdzenia, ze on Ci sie podoba, wyczytałam kiedys w bardzo madrej ksiazce "mezczyzni sa z marsa ,a kobiety z wenus", ze faceci potrzebuja glownie akceptacji. Wiec on moze potrzebuje zebys go czasem pochwaliła, ze Ci sie podoba, pociaga Cie jako facet itd. Mysle, ze tak mowi po to zebys zaprzeczyla wlasnie i powiedziala ,ze tak nie jest. Czasem faceci oczywiscie kiedy chca zerwac uzywaja pretekstu " zaslugujesz na kogos lepszego", ale skoro wyczuwasz, ze jemu zalezy i sie stara to nie sadze zeby w tym wypadku tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście razem miesiąc i bardzo go kochasz. Ja pierdolę, kwalifikujesz się do przeszczepu mózgu dziecko, bo własny chyba ci obumarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. jestescie miesiac razem i Ty mowisz o wielkiej milosci? Moze jestes zbyt narzucajaca sie i wollt rozluznic relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe dla bab,ktos ma wątpliwości a ta zaraz szuka problemu w sobie i wymyśla historie,dowartościuj go i zobaczysz jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bardziej prawdopodobne, ze chcialby Cie splawic byloby jakbys czula ,ze sie od Ciebie oddala, rzadko dzwoni, pisze, nie jest czuly. A skoro zachowuje sie jakby mu zalezalo to znaczy, ze... mu zalezy. Tylko widocznie domaga sie aprobaty. Z komplementami czy mowieniem kocham oczywiscie tez lepiej nie przesadzać, ale jak raz na jakis czas powiesz mu, ze mu sie podobasz, ze jest dla Ciebie męski (jeden z najlepszych komplementow dla faceta), pociaga Cię- to tym lepiej bo faceci tez tego potrzebują, tak jak my potrzebujemy czasem uslyszec, ze jestesmy piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zamist, "ze mu się podobasz" mialo byc oczywiscie " że on Ci sie podoba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×