Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy moja przyjaciółka mnie wykorzystuje?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pewien problem, otóż chodzi tu o moją przyjaciółkę ... ostatnio (a dokładnie może nawet z 2 lata temu) zaczęła się dziwnie zachowywać, tak nie swojo ... i tak do tej pory. Znamy się od dzieciństwa, chodzi razem do klasy ... kiedyś była ... INNA :( Teraz się zmeniła ... zmieniła na GORSZĄ :( Pamiętam czasy gdy się poznałyśmy ... była taka zabawna, zawsze miała poczucie humoru, rozśmieszała mnie i pocieszała, poprawiała mi humor, całyczas się śmiała, nie obchodziła ją nauka liczył się dobry humor, była nieśmiała więc przyjaźniła się tylko ze mną, ufała mi, a Ja jej ... byłyśmy jak siostry. NIESTETY ... te czasy się skończyły :( Ciągle chodzi naburmuszona, nafuczona, dla innych jest miła a do mnie pyskuje i mnie wyśmiewa. Na lekcji gdy chce z nia pogadać lub coś jej powiedzieć to ciągle tylko cihco, cicho i zatyka uszy. Gdy ją wyśmiewam przesiada się do innej koleżanki, gdy już do mnie ktoś usiądzie to MA STRASZNEGO FOCHA. Na przerwie wiecznie tylko gada lub ''bawi się'' z innymi tylko nie ze mną. Ciągle mnie zmusza bym chodzila na konie (ona je k9cha i na widok koni lub rzeczy z konmi poci sie dostaje rumiencow i drze sie jakby rodziła) nie chce mi sie chodzic na konie bo w mojej stadninie wszyscy sa tacy jak ona ... bez poczucia humoru, a ja za konmi niezbyt przepadam. Gdy nie poszlam na konie bo padal snieg a ja nie chcialam marnowac kasy to co sekunde do mnie dzwonila i pyskowala a potem oczywiscie FOCH FOREVER i nusiala to calej szkole opowiedzieć :( W dodatku wiecznie chce zebym jej cos kupywala a sami mi nic nie kupuje i jak tylkoktos sie jej o cos spyta np. Czy moze Laysa to ona do niego pyskuje, wyzywa go i wiecznie Grr Wrr Ahh Czasem to wydaje normalnie dzwieki jakby ktoś ją gwałcił. Jeszcze chce zebym prawie cidziennie do niej orzychodzila a jak przyjde do 2 minuty sie ''pobawi i pogada'' i zaczyna pyskować marudzić stękac jeczec i spiewac jakies idiotyczne piosenki, gadac jakies zboczone rzeczy. Gdy mowie jej ze mam dosc i ide do domu to mnie zatrzymuje. W d9datku za kazdym razem jak do mnie przyjdzie dobiera sie bez pytania do mojego tabletu i az nie moge patrzec ... nie umie sie z nim ostroznie obchidzic wali w niego stuka, wali w klawiature... ehh a jak juz chce na jej telefonie cos porobic to NIE I KONIEC I KROPKA w dodatku przeglada moje wiadomosci i inne ... To to nic ... najgorsze jak mnie wystawiła ... na muzyce mialysmy razem spiewac a ona? Poszla sobie spiewac z jej kochaną XXXXXXXX ktorej nienawidzę ... a ja? Zostałam sama :) Co zrobic? Z nia sie n8e da normalnie porozmawiac ... Na wycieczkach udaje ze sie zle czuje ... gdy chcialam z nia pogadac w autokarze to oczywiscie jej rutyniwe zatykaniue uszu i cicho. Czy wspominałam już że jest bardzo sztywna? Tylko się uczy i uczy i czyta ... Żal mi jej, może powinnam powiedzieć jej rodzicom by zapisali ją do psychologa? Może ma jakiś problem? Nigdy się tak nie zachowywala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Sory za błedy ale pisze z telefonu na szybkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 04i383y4yrgcrutrcv8crcr8b
Oj :C Wykorzystuje Ciebię i to bardzo, współczuję Ci bardzo. Być może Ona ma jakieś problemy rodzinne, o których nie wspominała? Może spróbuj z nią na spokojnie porozmawiać na ten temat, może to coś pomoże? Może akurat pomżesz jej rozwiązać jakiś problem (o ile jakiś ma) C: Postaraj się z nią porozmawiać, naprawdę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dojrzewa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donfbycgvchrvufhfucuf
Witam. Mieszkam na Ukrainie od kilku lat, dlaczego? POWOD BYL PODOBNY ... tylko, ze u mnie wszyscy tacy byli. Tutaj na Ukrainie nikt mnie nie wysmiewa, kazdy siebie szanuje nawzjamem. Klotnie, sprzeczki? Trudno pomyslec ... tutaj zyje mi sie o wiele lepiej. Polecam Ci ''zmienic przyjaciolke :D'', klase lub szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, tylko ze inne dziewczyny tak sie nie zachowuja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej tę dziewuchę i zakumpluj się z kimś innym. Nawet nie musi być z twojej klasy. Wiesz, takie rzeczy potem zostają w głowie nawet w dorosłym życiu i kształtują charakter. Nie daj się pomiatać, bo będzie ci później ciężko sobie poradzić. Porozmawiaj z rodzicami, coś ci może doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty w skrócie Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów.Wikipedia Liczba ludności: 16 297 (2008) Powierzchnia: 22,62 km² Earth Mapy Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów Pogoda: Namysłów Przewaga chmur · 18 °C 15:51 Fakty w skrócie Namysłów – miasto w województwie opolskim, w powiecie namysłowskim, położone nad Widawą. Miasto jest położone w granicach historycznego Dolnego Śląska. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Namysłów.Wikipedia Liczba ludności: 16 297 (2008) Powierzchnia: 22,62 km² Earth Mapy Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×