Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można powtarzać klasę w szkole z własnej woli mimo tego, że ma sie dobre oce

Polecane posty

Gość gość

oceny? jest jakis przepis o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie, że chodze do lo na profil jakiś tam do klasy 2 i chce od przyszłego roku szkolnego chodzic w innej szkole na inny profil, ale też do klasy 2, czyli tak jakbym ja powtórzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz nieklasyfikowana to można. Z wlasnej woli na pewno się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabyś zdać przedmioty profilowe z pierwszej klasy, nie ma problemu byś po tym zmieniła profil i ewentualnie cofnęła się o rok, o ile derektor Cię przyjmie(ale skoro masz dobre oceny to raczej nie bedzie przeszkód). Ja tak miałam z LO , dopiero po pierwszej klasie utowżyli technikum, nowy kierunek, chciałam się przenieś. Zastanów się czy warto bo po po LO w rok mozesz zrobic kursy policealne , a to juz więcej niż LO. Zależy od profilu, a do matury został Ci tylko rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można, a powodem jest to, że państwo nie będzie finansowałodwa razy tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że został mi rok, ale zależy mi na tym drugim profilu i rozszerzeniach,które na nim są. Teraz w tej 2 klasie mam całkiem inne i dlatego chciałam jeszcze raz powtarzać drugą klasę w innej szkole. Byłam juz na rozmowie u dyrektora i on chce mnie przyjać, ale problem jest taki, że nie wie, czy to jest możliwe prawnie i musi to sprawdzić, a ja teraz mam czekać i szukam czy może ktoś miał taką sytuację, czy w Polsce możliwe jest powtarzanie klasy z własnej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest powtarzanie klasy a zmiana kierunku. Gdy zaliczysz komisyjnie przedmioty rozszerzone nie bedzie problemu, pod warunkiem ze te przedmioty rozszerzone nie sa przedmiotami niosacymi za soba praktyke...chocby jakies warsztaty czy pracownie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie dyrektor powiedział, że nic nie musiałabym zaliczać, bo w 1 klasie miałam takie same przedmioty jak u niego w szkole. Dopiero teraz w drugiej mam inne i chce skończyć ta drugą i iść do niego do drugiej, więc to tak jakby powtarzenie drugiej klasy. Obie szkoły to liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnokształcące, kierunek matematyczno-przyrodniczy a co to ma do tego? ktoś wyżej pisze, że sie nie da z własnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po cholerę dyrektor nowej szkoły ma wiedzieć, ze byłaś klasyfikowana ? Piszesz oświadczenie, ze byłaś chora i z tego powodu nie mogłaś ukończyć drugiej klasy, dajesz świadectwo z pierwszej i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomyślałam o tym wcześniej, teraz już za późno, bo on o tym wie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mi na tym tak bardzo zalezy, wszyscy mi mówią, że to ROK W PLECY, ale ja wiem swoje i to mój rok, prawda? Tylko teraz ten dyrektor wprowadził mnie w zzakłopottanie, bo skoro on nie wie, czy to jest możliwe, to pewnie nie jest..ale może da się jakoś to obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nie pomyślałam o tym wcześniej, teraz już za późno, bo on o tym wie wszystkim<<< Jak nie jest głupi, to można dogadać się z nim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz rację, dzieki będę miała jakies argumenty i sposób jak to obejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak przekonać rodziców, że to nie jest stracony rok? czy coś zmienia, że w maju kończe 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie kuratorium o tym dowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie coś jeszcze na temat powtarzania klasy "z własnej woli" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za bardzo moim zdaniem, ale pytanie czy dla profilu warto tracic rok, czy lepiej uczyć się indywidualnie do matury...moim zdaniem nie warto, nawet jak nie zdasz tak jakbyś chciał w tym roku to będziesz miał rok na przygotowanie więc na to samo wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie jest to mozliwe? DLA mnie nie jest to strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×