Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że można znaleźć internetowego przyjaciela?

Polecane posty

Gość gość

Np. na czacie? Macie może kogoś takiego? Marzy mi się taka znajomość, anonimowa, tylko do pogadania, dosłownie o wszystkim i od razu zaznaczone, że nie jest to żaden flirt, nigdy się nie spotkamy itp. Byłoby to świetne, bo przed taką osobą można byłoby się całkowicie otworzyć. Myślicie, że to możliwe, kogoś interesowałaby taka znajomość? Mówię oczywiście o przyjacielu-facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie się otworzyć w necie to totalna głupota ale pewnie wielu takich się znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam .... prędzej czy później którejś ze stron zacznie doskwierać brak innego kontaktu (; Przecież stan zakochania czy też miłość opiera się w dużej mierze na bezgranicznym zaufaniu. Chcesz mieć przyjaciela,przed którym będziesz mogła się w pełni otworzyć.Czyli siłą rzeczy zaczniesz mu ufać,zwierzać się .. i koło się zamyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale otworzyć się dopiero po jakimś czasie, wiadomo. Nie chodzi mi o jednorazową rozmowę tylko o częste, potem np. przejście na gg, a potem może nawet na telefon. Kiedyś niby z kims takim się dogadałam, mieliśmy mieć kontakt, ale jak okazało się, że nie szukam faceta, to więcej się nie odezwał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz rację, ale teraz doskwiera mi brak takiej osoby :( W przyjaciółki już dawno się nie bawię, w ogóle nie mam zaufania do dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna.Ja mojego stracilam.Jednak nadal mam nadzieje.Nie mozna uogolniac ze net to falsz.Sa ludzie ktorzy maja otwarte na innych serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istalir, a jak kogoś takiego szukać? Zauważyłam, że facetom ciężko jest uwierzyć, że nie szuka się w ten sposób faceta i nawet jeśli zgadzają się, że ma to być znajomość bez zobowiązań to jednak mają nadzieję, że będzie inaczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich ludzi nie brakuje ..... chetni na rozmowę zawsze się znajdą.Tylko czy Ciebie każdy zadowoli :) Przecież są różne charaktery,nie każdy z każdym umie rozmawiać :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie takich ludzi szukać? Nie wiem czy np. na czacie szukają głębszych relacji, z moich doświadczeń na razie wynika, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klawy77
Zaloz konto zeby nikt sie pod ciebie nie podszywal i mozemy pogadac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam mojego rozmówce na czacie właśnie :) Ale to dawno temu,no i niestety się pożegnaliśmy po dwóch latach :( Nie każdy tam szuka relacji face to face . Przeczesując rózne fora dowiedziałam się,że poznaniu długoletniego rozmówcy również sprzyjają fora tudzież kurnik ;) Do mnie teraz od pół roku pisze facet,którego zapoznałam na badoo ;) Oczywiście celem 'klikania',niestety nie czuje żadnego porywu. Rozmówce znaleźć łatwo,ale czy będzie to osoba,ktorej zechcemy powierzyć nasze sekrety,a co najwazniejsze poświęcić czas - roznie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, ale na kafe nie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem na pomaranczowo bo pisze z telefonu a w ogole to mam konto i wieczorami moge popisac niezobowiazujaco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ołówek, pewnie, że tak, ale z drugiej strony nie mam nikogo takiego w realu, więc gdyby to tylko nie był jakiś idiota to chyba nie miałabym większych oporów :O no i jeśli interesowałaby go taka znajomość. Jak ja wchodzę na czat to tylko seksu szukają albo sponsoring proponują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznalismy sie w grze.Czysty przypadek i 6 lat wspanialej przyjazni.Niestety nasze drogi sie rozeszly,ale nie zaluje ani chwili.Z czatow nie korzystam.Moze generalizuje,ale mysle ze tam przesiafuja osoby chetne wrazen i manipulanci ktorzy czekaja tylko na zagubione,osamotnione "gaski".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam nikogo takiego w realu,dlatego wygodniej mi jest poznać kogoś w sieci.W chwili obecnej również poznałabym jakiegoś miłego rozmówcę. Nie w roli lekarstwa na nudę,ale ciekawej rozmowy o wszystkim i o niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie też. Ja też nie mam dobrego zdania o czatach, ale to jedyne miejsce, które przychodzi mi do głowy, raczej nie szukałabym bliższej znajomości z facetem, który udziela się systematycznie na babskim forum, nikogo nie obrażając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie szukam.Jestem tu z ciekawosci.Jesli los mi przyniesie przyjazn,chetnie ja przygarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko Ci będzie, zdecydowana większość facetów w necie szuka szybkiego niezobowiązującego seksu albo kogoś na stałe ( tutaj też trzeba uważać ) Spróbować możesz napisz od razu że nie szukasz realnej znajomości a zwykłej niezobowiązującej rozmowy i zobaczysz ilu wyrazi chęć kontynuacji rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nikogo nie poznawać... zwłaszcza buca bez dystansu któremu znajomość zacznie się po czasie wymykać z rąk.. i z czasem zacznie robić CI afery.. wymagać całego Twojego czasu wymagać również rozmów przez telefon a nawet jeśli nie afery to bedzie robić wszystko by popsuć relację przy tym udając że jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam takich znajomości no chyba że uda wam się trafić na kogoś normalnego... inaczej tylko poszarpane nerwy nic więcej. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popsuć relację gdy znajomość nie będzie toczyć się tym torem jaki sobie wymarzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 987
Jestem facetem i miałem wirtualną przyjaciółkę, niestety odeszła juź z tego świata. Ta przyjaźń była jedną z tych lepszych rzeczy jakie mogą się w życiu przytrafić. Coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieczekajnamnie
23681503 -gg zapraszam. Chetnie tez kogos poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka znajomość jest możliwa. Mojego internetowego przyjaciela poznałam na czacie. Rozmawiamy ze sobą 3 lata. Wiemy o sobie wszystko, czasami radzimy się siebie w różnych sprawach. Nigdy się nie spotkaliśmy, a nasze relacje są czysto przyjacielskie. Wszystko zależy czego oczekują obie strony. Ja od razu wiedziałam, że jest żonaty i ma dzieci i od razu też powiedziałam że nic bliższego nie będzie nas łączyć. Kiedy rozmawialiśmy pierwszy raz, obydwoje potrzebowaliśmy po prostu rozmowy. Nie zawsze nasze poglądy na różne sprawy są zbieżne, ale nie złościmy się na siebie, przyjmujemy odmienność opinii. Często powtarza że uratowałam mu małżeństwo, a on pokazał mi inną stronę nurtujących mnie dylematów. Nie oczekujemyod siebie niczego, choć gdy u któregoś coś jest nie tak, zawsze znajdujemy chwilkę by pogadać, doradzić się itp. Taka przyjaźń jest możliwa, musisz tylko znaleźć osobę z którą będziesz nadawać na tych samych falach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio przyjaciel
Moge być internetowym przyjacielem, do pogadania na różne tematy. Wiek, miejsce zamieszkania i płeć rozmówcy nie istotna, ale inteligencja pomocna. Lubie osoby na poziomie i otwarte na świat oraz ciekawe wszystkiego. Podajcie gg i się odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 987
Do autorki. Jeśli zechcesz napisz Michaj40@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×