Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nadal kochacie papieża jana pawła II?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja nieprzerwanie od czasu, gdy zmarł to ciągle się do niego modlę i go kocham. To nasz najwazniejszy święty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal? nigdy nie kochałem tego zakłamanego pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez on nie był pedofilem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, niech ktoś obyty w temacie odpowie mi na to czy faktycznie miał cos ciemnego za uszami/czy odwalił cos albo sa pOdejrzenia o cos bo nie chce wszyskich klerow wrzucać do jednego wora a jakos mi nie pasuje z autopsji zeby ktoś taki święty byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był, chronił pedofilskich sukienników, zamiatał pod dywan afery pedofilskie bo sam nim był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w latach 90' w Irlandii wyszła na jaw sprawa molestowania dzieci przez księży to kazała wyciszyć całą sprawę, tak samo było z austriackim biskupem który się dopuścił, uwaga! blisko 2000 molestowań! wasz kochany święty o tym wiedział i nic z tym nie zrobił tylko wyciszył sprawę. Tysiące dzieci miało zmarnowane całe życie a on nic z tym nie zrobił. Taki człowiek zostaje potem świętym i to jest wasza wspaniała obłudna religia. ta sprawa w Irlandii ujrzała światło dzienne ponownie w latach dwutysięcznych a;e już nie została zamieciona bo się przedostało to wszystko do mediów i masa ludzi odeszła wtedy od kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karol wojtyla figuruje w aktach UB jako TW Lolek, jego zadaniem bylo infiltrowanie struktur kościelnych,juz podczas II wojny wspołpracował z nazistami,zamach przeporwadzony w 1987 roku nie byl zlecony przez komunistow lecz przez sam watykan,jego matka byla żydowka a ojciec polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1981 roku*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za co mam go kochac? Zrobil kariere w strukturach kosciola, wstrzelil sie w dobry czas. Święty-sręty... zatajał afery pedofilskie, proqadził drugie cywilne žycie poza kościołem, przyjeżdżał do Polski opowiadac o kremówkach a potem wracal do swoich i wpieprzal creme brule, kiedy w kraju byla bieda az piszczalo. Mial w rzyci Polske, polakow, dzieci... byl po prostu politykiem watykanu. Jak kazdy inny polityk, zaklamana swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham chociażby za to, że walczył wraz z narodem z poprzednim- gorszym ustrojem politycznym. Dzięki niemu jesteśmy wolni i możemy żyć jak ludzie, a nie jak niewolnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najlepszy człowiek na świecie, kocham Go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się zapomnieć, jak jan paweł pomagał nam w walce o wolność! To był jedyny i najlepszy człowiek na świecie- po prostu święty w swym miłosierdziu do człowieka i świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy go nie kochalam. Wole papieza Franciszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Franciszka? Jan Paweł był naszym rodakiem. FRanciszek nic nie robi dla ludzi, a nasz papież żył i istniał dla ludzi. Nauczał, jak żyć i kochać, dawał wsparcie potrzebującym. Franciszek nie ma tak dobrego serca, aż tak nie dba o wierzących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochalam i nie kocham,a dlaczego mialabym kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek gani nienawisć do homoseksualistów, ateistów itp, dlatego katole tak go nienawidzą. Natomiast Karolek Wojtyła odwracał głowę od prześladowań, liczyło się tylko tuszowanie afer pedofilskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z piszacymi powyzej, caly 'pontyfikat' JPII to zamiatanie pod dywan pedofilii w kosciele katolickim, nie widze powodu by kochac kogos tylko za to, ze byl znany i byl tej samej narodowosci co ja, wszak nic pozytecznego dla polski nie uczynil, dzialal tak jak wymagaly tego interesy watykanu, zreszta tak jak kazdy katolik, nie mozna zjesc ciastka i miec ciastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on był inny niż cały Watykan! BYł skromny, jako pierwszy papież zrezygnował z lektyki papieskiej, do końca był z ludźmi, nawet, gdy już ledwo trzymał się na nogach, wychodził do okna, by przemawiać, by być z ukochanym ludem. Nie był typem człowieka na pokaz, ganił to, ze stawiają mu pomniki, chciał być skromny. Jadał kremówki, a nie jakieś wykwintne dania- był taki zwykły! Taki człowiek dla ludzi i ludziom oddany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:35 bo ta cala skromnosc byla wlasnie na pokaz, te jego farmazony o teatrze i kremowkach to byla zaslona dymna, takie show dla ciemnego motlochu, podczas gdy 'chlopaki' w watykanie robili co mogli, zeby jak najmniej pedofilskich skandali wyszlo na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On był wyjątkowy, bo do ostatniej chwili był z nami. jego śmierć przeżyłam jak śmierć najbliższzzej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł zrobić 1000 dobrych rzeczy ale za to co robił tym wszystkim dzieciom, dla mnie będzie najgorszym ścierwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię Ojcze Święty Janie Pawle II. jesteś Moja inspiracją, miłością na całe życie. Nigdy o Tobie nie zapomnę. Dziękuję Bogu,y że żyję w czasach, w których i Ty żyłeś. Jesteś moją inspiracją, miłością. Dziękuję Ci za wszelkie dobro, za wszystko. Ilekroć oglądam Cię płaczę !!!!Kocham Cię i dziękuję za to, że mam chęć w tych trudnych czasach zostać ŚWIĘTĄ. . Niech Jezus Cię przytuli mocno do Siebie byś nigdy NIE BYŁ już smutny i nie cierpiał. Kocham Cię i proszę błogosław mi i Mojej rodzinie. Bernadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JP2 GMD !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia skąd wiecie jak było? Na pogrzebie płacz, a teraz lecicie z falą. Obrzucanie Jana Pawła II jest modne. O Franciszku mówi się, że jest masonem, antychrystem i cholera wie kim jeszcze. Rozumiem, że to wszystko prawda. Zabawne bo JP II też był podobno antychrystem. No i Obama, ale to już inne kręgi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochać mogę rodzinę albo partnera a nawet psa czy kota, bo mam z nimi jakieś relacje, a nie obcego człowieka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×