Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie macie wrażenia, że ostatnio brakuje Wam energii?

Polecane posty

Gość gość

wiele osób na to narzeka ostatnio, w tym ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje, wszystko sprawia mi więcej trudności niż powinno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yoloxd od dawna tak masz? Jaką przyczynę podejrzewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś aż tak źle jak teraz jest od niedawna. podejrzewam że tak jest przeze mnie samą, moje nastawienie, moje myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedus
Ktoś lub coś zabiera nam energię. Gdzie szukać przyczyny, albo co jest skutkiem tego ciągłego zmęczenia? Wielu moich znajomych też na to narzeka. Po prostu nic się nie chce. Umysł się buntuje przeciwko takiemu stanu rzeczy a ciało nie pomaga. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak energii ,totalne lenistwo zeby cokolwiek zrobic zmuszam sie wrecz do zebrania sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, ja naprawdę nie rozumiem, co jest grane, moi znajomi też narzekają na to. Wydaje mi się, że życie w stresie i niepewności jutra jest dość wykańczające, ale wydaje mi się, że to jeszcze coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką. Mam to samo, totalny brak energii. .. cały dzień się snuje, cokolwiek dzis zrobiłam to niechętnie i z wysiłkiem. Nawet nie chce mi się pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam. W moim otoczeniu ma tak sporo osób. Już prawie zapomniałam jak to jest, gdy się tryska energią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o c h e m t r a i l s :( mimo wielu zaprzeczeń oficjalnych organów państw (w PL chyba MON) jest w tym więcej prawdy niż chcielibyśmy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mam energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna ktoś to o czym pisze gość dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam. Polecam wrzucić w Google "chemtrails teoria spiskowa". Wnioski wyciągnięcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Tak, tylko widzisz sytuacja ma się tak, że teorie spiskowe są wyśmiewane praktycznie wyłącznie przez ludzi, którzy nie zbadali tematu głębiej i mają powierzchowne i stereotypowe podejście :( Geoinżynieria jest nie do wiary tylko w Polsce, bo tu niestety wszystko dochodzi z opóźnieniem. d e u t s c h l a n d ch e m t r a i l s 2015 d o k u m e n t y usa o c h e m t r a i l s N A S A c h e m t r a i l s Będziesz co najmniej w lekkim szoku, gdy głębiej poznasz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d. to oczywiście wygoogluj, jest pisane z przerwami bo kafeteria wszystko, co może prowadzić do myślenia, uznaje za spam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytajcie o tym będzie łatwiej wami rządzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie, fizycznie jestem trochę zmęczona ale psychicznie mnie energia rozpiera więc w sumie jestem blada jak ściana i ogólnie zombie ale energii mam mnóstwo. Mogę komuś użyczyć, priorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mam bardzo często,czuje sie jak jakaś naćpana prochami a nie ćpam ani nie biore leków,nie palę,nie upijam się kręci sie w głowie,czasem także coś mi tam łupie mocno,uczucie osłabienia jak po chorobie,ociężałość. o dziwo czuje sie tak w dzien a w nocy mi mija i dlatego czesto spie do poludnia a w nocy siedze do 3. Bo w nocy budze sie do zycia.. u mnie w rodzinie mama i brat mają podobnie.. sama pomyslalam o chemtrails,czy to czasem nie dlatego,a tu prosze ktoś napisał właśnie o tym. Nie wiem,dziwne to ale w dzien tego duzo rozpylają jak jest w nocy to nie wiem a no i ewentualnie mozna tez wziąć pod uwagę chemie w jedzeniu ja akurat nie jem mięsa,ale jak jadłam wcale nie czułam sie lepiej..wiec raczej to nie jest ze sobą powiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadajcie sobie hormony tarczycy ja mialam podobne objawy w koncu spuchlam jak balon okazalo sie ze mam duza niedoczynność. Nie bagatelizujcie prosze takich objawów ja dwa lata sie meczylam. Teraz musze leczyć skutki i przyczyny a to jest bardzo uciążliwe. Zbadajcie sie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje mi... tym bardziej, że przesiedziałam w tym miesiącu 125 godzin na fejsie jak jakiś NOLIFE :/ A jak to wygląda u Was? Błagam pocieszcie: http://skroc.to/Bzs/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi jeszcze włosy wypadają :O:O co gorsza wyniki krwi wyszly mi kiedys podejrzane i bylo,ze powinnam sprawdzić tarczyce,pojsc na badania ale to olałam i nie poszłam w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie mam nigdy. Za bardzo cieszę się życiem i mam za dużo do zrobienia żeby siedzieć i myśleć o pierdołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam badania ok, tarczycę też, zdrowo jem, jestem osobą aktywną fizycznie, ale od jakiegoś czasu czuję się jak przytruta!!! Kręci mi się czasami w głowie, jestem senna, nic mi się nie chce, mam problemy z pamięcią i koncentracją. Wydaje mi się, że świństwo, które jest rozpylane w powietrzu tak działa:( Ponoć rozpylają m.in. aluminium, które uszkadza układ nerwowy, mamy to też w dezodorantach, napojach puszkowanych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam dokładnie tak jak Ty, strasznie dużo ludzi tak ma!!!!!!!! :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio np wczoraj tez tak mialam to chyba przez ta pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoda też potrafi wpływać, ale tylko chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to wina upału, który potrafi ludzi mocno zmęczyć. na dodatek noce również są gorące, co powoduje problemy ze spaniem i pogłębienie zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×