Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nowo poznany FACET ktory jest ulegly jestFETYSZYSTAstop moze byc niebezpiecz

Polecane posty

Gość gość

Czy taka osoba ktora jest ulegla(mezczyzna) jest fetyszysta stop,moze byc niebezpieczny?moze byc morderca ? Poznalam ostatnio faceta ma 48 lat ,przynajmniej tak mi powiedzial ze tyle ma lat,spotkalismy sie raz,ale taki jakis dziwny byl... Nie wiem c o mam o tym sadzic, i pytanie do Was czy facet ulegly,fetyszysta moze byc morderca ? moze byc niebezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może być mordercą, dlatego PiS wprowadza, przygotowaną przez PO ustawę, nakazującą rejestrację prepaidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny w jakim sensie? Uległy chyba nie powinien być agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny bo nie usmiecha sie zbyt czesto,nawet nie odwzajemnia i dziwnie na mnie patrzy jakby o mnie cos wiedzial,powiedzial ze jest ulegly,ale z charakteru to chyba niezbyt ulegly. I to chyba on Wyslal mi swoje zdjecie 2 tygodnie temu ale nie odpisalam mu,.. milczalam... Bo na zdjeciu wydal mi sie,ze cos z nim nie tak,wiecie chyba o czym mowie,czasami jakby czlowiek cos czuje... chociaz nie zawsze sie sprawdza... ,az 2 dni temu umowilam sie z fetyszysta(bez wymiany zdjec) i to chyba on byl ze zdjecia,ale jestem w 100% pewna i po spotkaniu,weszlam na swoja poczte zeby jeszcze raz sprawdzic upewnic sie ze to on,a tego meila od niego nie bylo...Nie wiem jak to sie stalo ?zniknal meil wraz z jego zdjeciem!!! I nie wiem teraz czy to faktycznie on byl,albo mi sie zdawalo i tylko podobny... ehhh ,on wie gdzie mieszkam... Co o tym sadzicie,a moze panikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć ale warto słuchać własnego instynktu. Twoje bezpieczeństwo jest ważniejsze. Jakim cudem zniknęło to zdjęcie i mail? Gdzie masz pocztę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie wiem jakim cudem zniknelo to zdjecie ten meil ,a nic nie kasowalam to mnie bardzo zastanawia,nie wiem mozliwe jest zeby calkiem ktos obcy wlamal sie na Twoja poczte znjac tylko adres poczty,bez hasla`? Ale jakby chcial mi cos zrobic to przeciez wie gdzie mieszkam,na pierwszym spotkaniu byl spokojny,dziwny,milczacy,ale konkretny,tak jakby charakter mial silny,a w seksie-fetyszu tylko ulegly...Czuje ze to bardzo inteligentny facet i jego wyglad jest taki troche przerazajacy nie wiem...Jest bardzo wysoki,dobrze zbudowany. Nie wiem co myslec,ale jakby chcial mi cos zrobic to zrobilby to na naszym pierwszym spotkaniu ? po spotkaniu powiedzial ze bardzo milo bylo i ze chcialby sie jeszcze spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego podałaś mu swój adres? A Ty jesteś w jego wieku czy dużo młodsza? Załóż sobie konto na gmailu tam nic nie ginie. A jak Ciebie traktował był uprzejmy? Chcesz się z nim spotkać podoba Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata on 48 tak mi powiedzial,tak byl niby mily,ale raczej milczacy,jakby oschly,jakby cos skrywajacy.. jak spogladal na mnie to mialam wrazenie jakby cos o mnie wiedzial... taka pewnosc jakby wladza... Nie wiem albo Ja panikuje...Ale tak jak pisalam te jego zachowanie dziwne-wzrok i jestem pewna na jakies 80% ze to ten z tego zdcjecia ,...Dlatego troche mnie to przeraza,tak jakby na sile za wszelka cene chcial sie spotkac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli budzi w Tobie niepokój, to powinnaś dać sobie spokój. Skąd ma Twój adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podalam mu ajkis czas temu zeby ymi wyslal zdjecie,wyslal,ale ja milczalam,bo z wygladu troche dziwny byl... i nie odpisywalam juz wiecej,.. ale tak jak mowie nie jestem pewna na 1OO% czy to on ze zdjecia (ten z ktorym dwa dni temu sie spotkalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd on wie gdzie mieszkasz? A Ty chcesz się z nim spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo umowilismy sie na fetysz stop... u mnie w domu. Facet ogolnie niby zadbany,dobry zegarek,eleganckie dobre buty,bardzo drogie auto,ale wyglad ma taki troche przerazajacy...Chodz wydaje mi sie mily,ale cos mnie tez niepokoi jakby cos mi mowilo ze on zrobi mi krzywde bez skrupolow... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy tak nie rób, nie zapraszaj obcych do domu. Gdzie go poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W intrenecie go poznalam,ale wiesz jakby chcial mi cos zrobic to wie gdzie mieszkam wie gdzie mnie moze znalesc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fetysz stóp? Co ty robiłaś z tymi stopami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikuj, przecież piszesz, że jest uległy i kręci go fetysz. Umówiłaś się z nim, coś tam ustaliliście i każdy poszedł w swoją stronę, a ty wydziwiasz. Tak myślę, albo to prowo jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to prowo!!! Wiesz w obecnych czasach wiekszosc ludzi poznaje sie przez internet,bo jakby sie tak bardzo bac to prawie nigdy czlowiek sie nie spotka nie umowi. Myslisz ze taki ulegly w seksie moze byc naprawde niebezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TixTom7 dziś Tak bo na swiecie to nie ma psycholow ,mordercow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdziś TixTom7 dziś Tak bo na swiecie to nie ma psycholow ,mordercow. X Są i niezależnie czy polityk, lekarz, kominiarz czy inny o jakiś tam preferencjach i pytanie co kto może zrobić, czy zrobi, można by do każdego skierować, nie ma znaczenia kim jest i co robi, dlatego na to pytanie autorki, nie ma odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie może mieć 34 lat. Max 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal ze pragnie je piescic jezykiem i abym ubrala dla niego rajstopy, a na koncu chce sie spuscic na moje stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.24 PODSZYWIE... z takich spraw sie nie zartuje... TixTom7 2016.05.24 ""gośćdziś TixTom7 dziś Tak bo na swiecie to nie ma psycholow ,mordercow. X Są i niezależnie czy polityk, lekarz, kominiarz czy inny o jakiś tam preferencjach i pytanie co kto może zrobić, czy zrobi, można by do każdego skierować, nie ma znaczenia kim jest i co robi, dlatego na to pytanie autorki, nie ma odpowiedzi. "" TAK masz racje,ale moze sa jakies znaki,objawy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy niewiadomo,np taki lekarz,albo dentysta moze okazac sie ze skrywa chora fantazje,perwersje itp... a na codzien gra porzadnego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zastanawiajace jest czy facet ulegly,taka troche fajtlapa,pod pantoflem,moze byc agresywna niebezpieczna? moze miec zapedy psychiczne niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ile fetyszystow albo uleglych bylo seryjnymi mordercami?prawie wszyscy!!!nie wychodzi w realu to szukaja w internecie,bo to juz widac na pierwszy rzut oka,jesli facet chce miec dobrze przy pomocy stop a nie bliskosci kobiety to nie jest normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam preferencje do fetyszyzmu stóp, znoszonej bielizny i ostrej uległości. Mam na portalach bdsm konta, w domu maski, pejcze, kajdanki itp. Na co dzień jestem kulturalnym facetem, trochę wycofany typ samotnika. Jestem nieśmiały raczej wobec kobiet, hmm, jestem trochę skomplikowaną osobą, o różnych zainteresowaniach. Ale mordercą nie jestem, i nie interesuje mnie zabijanie kobiet, ludzi, dzieci. Nie mam fantazji na temat zabijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhhhhhhhhhhhh
Juz nie przesadzajmy,ze jak facet lubi kobiece stopy to juz nienormalny jest!! Sa kobiety ktore lubia miec pieszczone stopy!! A Tarantino ,przyznal sie nawet ze lubi kobiece stopy,pociagaja go!! W kobiecie moze wiele rzeczy pociagac,dlonie,wlosy,stopy,pupa,nogi itd itp.. A STOPY sa i tak rzadko doceniane,a niosa Nas cale zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A PO CZYM poznac ,ze facet ma predyspozycje do zabicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A PO CZYM poznac ,ze facet ma predyspozycje do zabicia? xxx Trudno powiedzieć. Nie da się tego poznać, nawet ktoś zachowujący się normalnie, może mieć predyspozycje do zabijania. Pewmie, gdyby ktoś zobaczył, że w szafce trzymam pejcze, kajdanki, maski, w szufladzie znoszone rajstopy, stringi, skarpetki, to uznałby mnie za chorego zboczeńca i niebezpiecznego. Nie wiem skąd się u mnie to wzięło, takie fascynacje. Szpilki mnie podniecają. Raz jak zobaczyłem u brata kumplka w mieszkaniu, położone szpilki, dziewczyny brata kumpla to doznałem tak silnego podniecenia, i pobudzenia, że z trudem się opanowałem, bo nie mogłem ich powąchać, czy polizać. A nie miałem jak, bo byłem z kumplem w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×