Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy obchodzi was zdanie rodziny i znajomych na wasz temat?

Polecane posty

Gość gość

Np. odnośnie waszej pracy, czy jestescie w zwiazku, czy po slubie i takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby mnie nie obchodzi, ale czasem jest mi przykro. Brat mnie odrzucił totalnie, bo wprowadziłam się do narzeczonego po 5 latach bycia razem. Tak go to obraziło, że aż się z rodzicami o to pokłócił jak mogli do tego dopuścić, chociaż jak się wyprowadzałam to miałam 25 lat. No i jak mu się dziecko urodziło, chociaż jestem jedyną jego siostrą to nie wybrał mnie na chrzestną. W ogóle odseparował mnie od dziecka, które widuje z okazji świąt tylko i nie mogę się do niej odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz byc chrzestna nie przestrzegajac zasad religii katolickiej??? Jakim bedziesz przykladem dla dziecka? Konkubina z kociej lapy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszym niż niejedna wierząca. Zresztą, to straszna hipokryzja ze strony "wierzących". Ciekawa jestem ile tych "wierzących", praktykujących katolików poszło do ślubu jako dziewice i prawiczki? :) na pewno nie mój brat i nie jego żona. A teraz strasznie oburzeni, że mieszkam bez ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się dziwię, że zależy ci na zdaniu hipokrytów... rodziny się nie wybiera, więc trzeba się pogodzić z tym co masz i żyć po swojemu. Za to przyjaciół sobie wybieramy sami i dlatego często są oni prawdziwą "rodziną" i na ich zdaniu powinno nam zależeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bardzo.Teraz mało. A przyjaciele niektórzy okazali się nie być przyjaciółmi i na odwrót. Jednego się dowiedziałam, że niektorym ludziom zawsze coś będzie nie pasowało. Że nie masz dzieci albo nasz za dużo, że nie pracujesz bo siedzisz z dziećmi albo przeciwnie pracujesz a dzieci siedzą w przedszkolu. A to jesteś za gruba albo za chuda. Masz za długie włosy a to koło 35nie pasuje miec Albo masz za krótkie i to nie wygląda kobieco. Albo za dużo siedzisz w domu albo za dużo wychodzisz z domu i tak bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Cię straszy.. Jesteś dorosła niech inni się odwala proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×