Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on jest poważny? proszę pomóżcie mi....

Polecane posty

Gość gość

Cześć, potrzebuję porady od Was, bo oszaleje. Pisze do mnie facet z którym pracuję, również jego narzeczona też tutaj pracuje. Pisał, że się mną zauroczył itd, spotkaliśmy się, opowiadał mi o narzeczonej, że on ma nadzieje, że jakoś to się samo rozejdzie, bo nie chce jej, bo go denerwuje itd... mieliśmy się wczoraj też spotkać, a tu ona przyjechała do firmy i dupa, nawet nie napisał sms nic, że nie spotykamy się, jak z nią jest w domu to również nie piszę, bo ona bardzo go prześwietla. Nie wiem.. czy mam brnąć w to dalej, czy nie :/ chyba się w niego trochę wciągnęłam i nie wiem co teraz ze sobą zrobić. Proszę, pomóżcie mi, co Wy o tym sądzicie? zaproponowałam mu, żebyśmy się spotkali w końcu wieczorem, napisał, że nie ma problemu. Mamy się niby widzieć w poniedziałek i chciałabym z nim jasno ustalić zasady, wkurza mnie, że się nie odzywa nie piszę, nie powie co tam porabia, doradźcie mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.chcesz się władować w czyjś związek - bo są już zaręczeni to związek. Pomyśl chciała bys tego w odwrotnej sytuacji? 2. gdyby mu było z nią źle to już by zerwał i po sprawie, a nie robił tego za jej plecami i jakies potajemne umawiania z toba 3. sorry ale przejzyj na oczy, jak już ją próbuje zdradzać, to ciebie tak samo szybko kims zastąpi Facet nie ma jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łąduj się w to, bo jak coś pieprznie to będzie na Ciebie, że Ty rozbiłas ich związek. Szybko pójdzie fama jaka z ciebie xxxxxxx no wiesz, różne słówka niemiłe. Postaw mu warunek, albo z nią zrywa, albo niech się buja, bo wyraźnie szuka skoku w bok, a jest pod jej pantoflem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajeruje cie, ale nie jest zaangazowany w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×