Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AyayayaEA

Czy oplaca sie wyjechac do pracy W CZECHACH?

Polecane posty

Gość AyayayaEA

praca w fabryce zarobki ponad 17 tys koron oczywiscie nie mowie tu o takim wyjezdzie jak na zachod na zasadzie "odloze i wybuduje dom w polsce" tylko ile by to wynioslo zyjac tam NA STALE na ich realia i ew redukujac o koszty wynajmu (hotel pracowniczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietaj ze to inna waluta nie ze tysiace zlotowek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Pradze ogolnie zarabiam wiecej niz w Polsce na tym samym stanowisku prawie dwukrotnie (nie pracowalam jednak w wawie nigdy). Ale zycie tu jest drozsze niz u nas, mie mniej j3dnak mamy mozliwosc odkladania przy dwoch pensjach. Nie jest to jednak norwegia, gdzie rowniez mialam okazje mieszkac... ale kulturowo znacznie blizej, ja bardzo lubie ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
Praga pewnie jest tez z oczywistych wzgledow najdrozsza ale akurat wiem ze tam do pracy nie wysylaja z polski a jak sie ma tak wlasnie np 17500 koron co do zycia w mniejszym miescie niz prafga? ogolnie oferta wydaje sie dosc pewna i oczyswista natomiast z praca na wyspach to nieiwm czy wypali... no a w polsce to tylko od smieciowki za najnizsza do konca zlecenia i tak ciagle zero mozliwosci ustatkowania sie a mi to w sumie obojetne moge zyc na stale w czechach byle normalnie samodzielnie plus ew w przyszlosci jakos sie ustatowac z kims bo w polsce nie mam szans na taka prace z braku znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkalam w pradze teraz mieszkam w brno. zycie tu jest o wiele tansze niz w polsce - zwlaszcza jedzenie, alkohol, wypady na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież 17500 koron to ok 2800zl. Tyle to zarobisz w lidlu w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
no wlasnie jakbym wyjezdzal to nie z mysla o jakims potem ukladaniu sie w polsce tylko juz o ulozeniu sie w czechasz szukalbym sobie tam dzieczyny czeszki i jakis czeskich znajomych... cikawi mnie tylko czy da sie zyc wlasnie tak ze bede samodzielny plus jakies hobby roztywka (jestem muzykiem) u nas za ta przeleta najnizsza to nawt mieszkania w swojej miescinie nie wynajme bo mialbym dylemat czy jesc czy sie ubrac a ofert pokojow nawt nie ma choc pewnie bylyby rownie lupiezcze ale widze po postach wyzej ze chyba za te peiniadze warto sproboje widz dorobic troche na miejscu zeby meic na wyjazd i sie sproboje zaplac z ajakis czas tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
moze i 2800 ale nie wazne jaka jest sila nabywcza korony czeskiej w polsce tylko w czechha bo zamiezam zarabiac i wydawac na mijscu a nie ciulac n polske albo wysylac piniadze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sezonowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
nie no nie sezonowo pisalem wyraznie ze jak juz to ulozyc sie tam na miejscu jesli na ich realia sa to ponadprzecietne warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praga jest piękna byłam tam chyba już z 6 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
Nie no praga odpada na 100% jest porotu za droga ale to tak zawsze jest w stolicac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamierzasz jechać przez pośrednika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
tak przez agencje pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie się już opłaca tylko nie u na w kraju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
Oplaca sie napewno jak ktos ma znajomosci lub sczescie ja nie mam ani jednego ani drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AyayayaEA
jet moze ktos z czech kto by mial porownanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest jechać i się samodzielnie przekonać :) Z Czech nie ejt daleko do Polski wiec nawet stopem mozna by wrócic gdyby się okazało byc to naciągane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tam "na stopa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wybiera sie ktos do pracy przy produkcji do Czech miasto Liberec przez posrednictwo pracy ARPRO??? Jesli tak prosze sie odezwac na maila m3gi1984@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykPP
A Niemcy? Sprawdz sobie może tml professional maja oferty pracy sezonowej ale umowy na dluzszy okres tez maja z tego co pamietam. W Niemczech bedziesz wiecej zarabial z pewnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna1456
Myślie że wypłaca się jechać na zaróbki do Czechii, Ja otrzymałam propozycje pracy w Brno https://www.eurabota.ua/jobs-in/czech/jobs-offered i musie powiedzić że pracodawca przyjechałza mną osobiście do Polski , na początku też bawam siętej podróży ale jak wyjaśił pracodawcy że bardzo potrzebne ludzie do pracy I kiedy mu podchodzi człowiek to jade I sam odwioze do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jadę do Czech czy ktokolwiek słyszał o agencji pracy GDS Sylwia s.r.o. Czechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka67
Ja też uważam, ze do Czech to właściwie bez sensu wyjeżdżać do pracy. Ja mieszkam koło Wrocławia więc mam bliziutko do granicy i do Niemiec wyjeżdżam z agencją EJ JOB i to legalna praca, pomagają załatwić formalności, ogólnie jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym wyjechać na stałe z dzieckiem do Czech czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym wyjechać na stałe z dzieckiem do Czech czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny 4012
witam! jesli zna ktos dobra firme przez ktora mozna smialo wyjechac do czech to prosze o udostepnienie:) czytalem forum o nas polakach jakie sa warunki na hotelikach itd... dla mnie to jest konkretna patologia skoro polak mowi ze sa materace zajszczane posciele smierdza itp auto jezdza bez hamulcy i podane bylo kilka agencji przez ktore mialem wlasnie jechac 8.01 ale wole nie ryzykowac i nie pchac sie w takie gowno! przyklad! tydzien temu jechalo 25 osob busem 9 polakow podjelo prace a reszta do domu i spali na dworcu w katowicach bo nie mieli polaczenia do domu , to jakas masakra ja bym obil jape za takie cos obojetnie komu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna duszyczka
Mam pytanie.Czy kobieta bez dośwaidczenia da sobie radę w pracy na produkcji w fabryce?Potrzebuję wyjechać,gdzieś uciec ale boję się, ze sobie nie poradzę a pierwszej młodości nie jestem i mam stresa przed nowymi osobami i nowym otoczeniem nie mam nikogo aby ktoś jexhał ze mną i nie znam języków obcych. Poradzicie,doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×