Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy oszukali mnie w pracy? Prosić sie o pieniądze?

Polecane posty

Gość gość

Hej, jestem studentką i postanowiłam, że poszukam sobie swojej pierwszej pracy. Zawsze chciałam pracować jako kelnerka, więc powysyłałam pare CV i odezwała sie jedna bardzo popularna restauracja w mojej miejscowości. Wszyscy byli bardzo mili, na dniu próbnym pokazali mi wszystko, nawet sie cieszyli że nigdzie wcześniej nie pracowałam bo nauczą mnie wszystkiego pod siebie. No i nagle skonczyła sie sielanka... Oprócz dnia próbnego przepracowalam jeszcze 2 dni, każde po 13h... Byłam wykończona, do tego menadżerka, ciągle nade mną wisiała, czepiala sie o cos. Miałam na głowie 15 stolików, wszystkie zajęte, z czego połowa to stoliki 4-6 osobowe... Kiedy szłam juz z przyjetym zamówieniem i chciałam je nabic do systemu, to menadzerka zaczynała na mnie wrzeszczec, ze mam robic cos innego, wdawał sie wielki chaos... ciagle docinki, ciagle krzyczała. Skonczyło sie tak, ze jak wyszłam z pracy o usiadlam na ławce i zaczełam plakac... a oni? juz sie nie odezwali. Co prawda przez te 3 dni pracy zgarnelam dosc duzy napiwek, ale oni mi nie zapłacili za te przepracowane dni, a umowy zadnej nie mialam jeszcze podpisanej. Więc moje pytanie, czy oszukali mnie i mam sie upomniec o pieniadze czy dac sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie tak ciulają. Mojej siostrze też nie chcieli wypłacić w tajskiej restauracji w Katowicach. A potem bezczelnie do niej wysyłali smsy czy by nie przyszła pracować bo 2 osoby odeszły z pracy. Nigdy nie poszłabym na żaden dzień próbny. Albo od razu umowa albo nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja na dniu próbnym byłam tylko 4h, a później juz normalnie przepracowałam full 2 dni, kazdy po 13h..... i nie wiem co mam zrobic teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że powinnas upomniec sie o pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbierz paru kolegów i zgłoś się do właściciela po kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×