Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy pijąc dwa piwa dziennie jestem alkoholikiem

Polecane posty

Gość gość

to chyba jednak co innego niż picie na umór jeśli tylko jest okazja i kasa generalnie jestem trzeźwy tylko pije regularnie a wiec jakie sa róznice w picu na zgon a picu delikatnym ale codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessinthesky
Tak. To uzależnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby być alkoholikiem nie trzeba pic do nieprzytomności. Wystarczy wypijać regularnie nawet małe ilości alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśliś alkoholik to odstaw browary na kilka miechów i obserwuj swoją reakcję; jeśli bedziesz chciał się nachlać i myśleć o broarach to jesteś alkoholikiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol, tak samo jak nikotyna, narkotyki czy niektóre leki są substancjami uzależniającymi i jesli regularnie się je przyjmuje - jest sie od nich uzależnionym. Tu nie trzeba być geniuszem, zeby to zrozumieć. To przecież logiczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
nie możesz zasnąć pomimo potwornego zmęczenia to zalicz browara i popraw drugim browarem , to jest bardzo dobre lekarstwo na sen i za moment zaśniesz naturalnie a nad ranem Księżycowi nie będzie wstyd, że zasnął pierwszy a nie Ty ! aaaa, kotki dwa, szaro-bure obydwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyzio a gdzie zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
zamknęła się w łazience i się goli od dwóch godzin , chyba muszę odcedzić kartofelki w ogródku , na pietruszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie, że Grzegorz Ogorzałek z Mielca rozciągał sobie oddbyt butelką po winie w poprzednim tygodniu i rozwalił sobie anus ale nie porozrywał go sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgg
2 miesiące temu byłam na pogrzebie człowieka który pił 2 piwa dziennie, zmarł na marskość wątroby. Lekarze powiedzieli, że był alkoholikiem. Cała rodzina w szoku. Otóż w każdym z 3 szpitali a na końcu w hospicjum powtarzali to samo... jak pijesz raz na jakiś czas i nawet bardzo ostro a potem długo nic, to wątroba ma szansę się zregenerować, a jak pijesz codziennie, nawet jedno piwo, to wątroba się nie regeneruje a coraz bardziej pogrąża, nie jest w stanie się odbić, powoli umiera, a potem powoli umierasz ty... nikt nadal w jego wsi nie wierzy ze on zmarł od dwóch piw, na pewno lekarze sobie wymyslili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzależnionym się jest od używki jako takiej, a nie od ilości. Pozornie 2 piwka dziennie wydaje się niedużo, ale skontroluj swą reakcje jak odstawisz owe 2 piwka czy np. nie będzie Ci czegoś brakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jest uzaleznienie. Chcesz sie przekonac? Odstaw piwo na jeden dzien, a przekonasz sie co sie bedzie dzialo z twoim organizmem. Jesli bedziesz odczuwal przymus napicia sie, to masz odpowiedz. Osoba, ktora nie jest uzalezniona, potrafi z danej uzywki zrezygnowac bez problemu. Natomiast dzialania i mysli osoby uzaleznionej stale zorientowane sa na zaspokojenie silnej potrzeby, przymusu napicia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ale będziesz grubasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×