Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy po kąpieli w gorącej wodzie

Polecane posty

Gość gość

bo kiedyś słyszałam ze od kąpieli w gorącej wodzie można poronić..i tak się zastanawiam bo kilka lat temu po stosunku jakoś dzień po brałam gorącaą kąpiel..i nie mogę sobie przypomnieć czy czasem dzień po tym czasem dostałam okres czy jakoś tak..i teraz się zastanawiam czy to byl napewno okres.. niewiem czy poronienie występuje odrazu po takiej kąpieli czy jest możliwe ze jakiś czas po...np dzień po albo tydzien po ? bo trochę mi to nie daje spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, blastocysty nie da się poronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie da się poronic? skoro sa tabletki.nawet jakieś co działają odrazu w pierwszych dniach po. Zresztą skąd pewność ze była blastocysta może ten okres dostałam tydzien po albo dwa po..bo ja dokładnie nie pamiętam kiedy dostałam po tym stosunku a kąpiele gorące brałam prawie codzień bo to zima była ale napewno nie dłużej niż dwa tygodnie po stosunku ten okres dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki po nie są wczesno poronne, one opóźniają owulację, lub nie dopuszczają do zagnieżdżenia w ścianie macicy. Więc nie ma czego poronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według badań kobiety czasem ronią w bardzo, bardzo wczesnej ciąży, nawet o tym nie wiedząc. Te poronienia samoistne to jakieś 15% wszystkich ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha :( no ale czy te samoistnie poronienia też sa spowodowane czynnikami z zewnątrz? np wysiłek, kąpiele, czy nawet uderzenia w brzuch czy cokolwiek czy tylko i wyłącznie gdy materiał genetyczny jest słaby by doszło do zagnieżdżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metoda na gorącą kąpiel to już tak koło miesiąca dwóch. Nie przeżywaj dziewczyno, bo dzieci by nie było gdyby miało coś się stać. Zwłaszcza że niektóre kobiety to w prawie wrzątku się kąpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poronienie jest czymś spowodowane, jakąś chorobą itp. Żeby poronić przez upadek, czy kąpiel zarodek po prostu musi być słaby. Albo zlecieć ze schodów, ale to szanse na przeżycie matki są niewielkie co dopiero dziecka. Te maluszki jesli ciąza jest prawidłowa to ciężko wygnać z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie mogę sobie przypomniec jak było wtedy z okresem..kiedy dostałam po tym wszystkim czy to było odrazu po dniu czy kilku czy po tygodniu czy dwóch ale raczej nie więcej niż dwa tygodnie po..z tym ze się zastanawiam czy to aby napewno był okres bo niby normalny miałam ale też coś wtedy pamiętam ze wtedy już coś mi nie pasowało w tym okresie w sensie ze miałam przy nim gesty biały śluz trochę na samym początku chyba jak dobrze pamiętam..ja przy każdym prawie okresie mam skrzepki więc i wtedy miałam nie były one jakieś z tkanek czy takie których bym nie dala rady roztrzeć w palcach ale ktoś mi mówil ze tak wczesnych ciąż przy okresie nie idzie odróżnić od skrzepu bo też sa miękkie i do roztarcia konsystencja jeśli już coś by wyszlo..ze dopiero w 5 tyg widać wyraźne jajeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nawet jeśli była ciąża to nie poronilas przez mycie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przez uciskanie brzucha tzn takie oklepywania dość silniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Musialabys z buta dostac od jakiegoś osilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:31 Nie, samoistnie, to oznacza, że organizm wydala ten zarodek i już, selekcja naturalna. Tych 16% kobieta nawet nie wie, że poroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale nawet taką wcześną ciążę przez uderzenie da sie poronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz powiedzieć czemu Cię to tak interesuje? Zwłaszcza po tylu latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo się poprostu boję..jakoś póki nie rozwieje wszelkich wątpliwości to.mi to nie da spokoju..dziwnie mi z myślą ze mogłam.być w ciąży i stracić ją przez swoją głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłaś w ciąży, dostałaś normalny okres. Czy coś się zmieniło w twoim życiu ze teraz tak cię naszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, wtedy byłam trochę glupsza ,mniej świadoma tego wszystkiego a teraz od niedawna dużo się zastanawiam nad staraniem o dziecko i przypomnialam sobie tą sprawę z przed lat i strasznie mnie to zaczęło gryźć..:( bardzo się boję ze poronilam a nawet o tym niewiem :( najgorsze jest to ze nie mam jak tego sprawdzic teraz..wtedy o tym nie pomyślałam by zrobić test..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum, te poronienia są przez kobiety niezauważalne. A takie już póxniejsze nie sposób pomylić z okresem. Skup się na płodzniu dziecka. Wtedy nic nie było. Zwykły okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie niezauważalne ..a jak poronicłam z własnej winy ?:( ciagle o tym myślę ze mogło tak być a nawet niewiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×