Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Czy podchodzicie do muzyki ideologicznie?

Polecane posty

Ja trochę tak. Na przykład moja niechęć do współczesnej muzyki elektronicznej nie wynika tylko z tego, że jest ona robotyczna i bezduszna, a tego w muzyce nie cierpie, ani tylko z tego, że służy ona do głupich tańców, a ja tańczyć nie potrafię, ale też z tego że jest ona w dzisiejszych czasach muzyką dominującą, a ja tego faktu nie akceptuje i nie uznaję, i ją bojkotuje, bo wole zdecydowanie klimat muzyki rockowej, a do słuchania wole metal. :classic_cool: Oczywiście nikt mi tej elektroniki nie narzuca, jest w Polsce pełno imprez rockowych/metalowych, z Woodstockiem na czele, a w Krakowie liczba koncertów metalowych jest zadowalająca(najbliższe koncerty, tylko jeśli chodzi o uznane marki na metalowej scenie - , 28 września Equilibrum i Heidevolk, 1 października Obscure Sphinx, 6 października Katatonia, 7 Października Behemoth i Batushka itp ), więc nie czuje się przez tą muzyke osaczona ani prześladowana - ale nie odbiera mi to prawa do bezczelnego ignorowania jej istnienia i niechęci do zapoznawania się z nią :classic_cool: Dlatego, mimo iż ta muzyka dominuje, ja żyje tak, jakby dominowały nadal rockowe klimaty(a mam 22 lata, czyli na takie czasy się w życiu nie załapałam, bo to raczej lata 80 i wczesne 90) i nie przyjmuje do wiadomości samego istnienia tego elektroniczno-tanecznego świata i na taką impreze się nigdy nie wybiorę. :classic_cool: Tak więc taka jest moja muzyczna ideologia, możecie uznać że to infantylne, że jestem ograniczona, trudno, taka jestem, deal with it :classic_cool: A czy wy podchodzicie do muzyki ideologicznie w jakimś stopniu, czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Browar namysłów
A w 16 tysięcznym mieście Namysłów mamy festiwal rockowy czochraj bobra fest i co? Zatkało cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów ma browar znany na całą Polskę ps to jeden z najstarszych browarów w Polsce z 1321 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo, pomimo powyższych, troche lubie rap, ale w przeciwieństwie do elektroniki ta muzyka ma w sobie jakiś pierwiastek buntu wobec otaczającego świata, jej odbiór nie ogranicza się do pustego tańczenia, i tym zasługuje na moją sympatie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browar namysłów
Mizantropia czy mieszkasz w Krakowie od dziecka? Ta muzyka od kiedy ci towarzyszy? Poleć mi jakieś tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czochraj bobra fest namysłów
Mizantropia znasz rapera o pseudonimie słoń skor buka? Oraz 50 cent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Browar namysłów
Mizantropia jak smakuje piwo Kraftowe? Po ile go można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto Namysłów opolskie
Mizantropia zapraszam na następny rok na festiwal rockowy czochraj bobra fest do Namysłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów czochraj bobra fest
Mizantropia w Namysłowie na festiwalu czochraj bobra fest wystąpił MIĘDZY innymi DEFEKT MUZGÓ KABANOS ZNASZ ICH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość browar namysłów
Pamiętasz jak cała polska płakała za magikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to super miasto tam zawsze coś się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz miasto namysłów
Mizantropia lubisz Namysłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz Namysłów? I tego cwela mizantropia? Ignoruj go witaj w klubie ja mieszkam w nowej hucie a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia czy wkurza cie ten gość z Namysłowa z tym żałosnym owszem rockowym festiwalem czochraj bobra fest który jest prowincjonalny? Mnie wkurza że on się w każdy temat wpieprza ale do rzeczy ja kiedyś jeździłam na koncerty rocka uciekałam z domu ubierałam się jak gotka ale matka mi nie pozwalała wychodzić też tak w młodości miałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeździłam na koncerty jako nastolatka i teraz też chodze na koncerty, nie wiem, czemu miałabym teraz tego nie robić. Co konkretnie rozumiesz, jako ubieranie się jak gotka? Ja lubie taki styl i czasami się tak ubieram, ale preferuje taki klimat, nazwijmy to wiktoriański a nie jakiś cybergotyzm czy inne dziwactwa :P Nie wiem czemu mama miałaby mi zabraniać chodzić na koncerty i ubierać się tak a nie inaczej, może po prostu byłas nastolatką w innych czasach niż ja. Uciekanie z domu znam tylko z amerykańskich filmów :P Pana od Namyslowa ignoruje, ale namiętność z jaką potrafi zaspamować forum swoimi bzdurami jest wręcz godna podziwu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani troche :) slucham co mi w ucho wpadnie a co do gotyckich ubran to cyber jest fajny, ale sama nosze w sumie tradycyjne, troche punkowe ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia a może warto sie wdać w dyskusję z gościem od Namysłowa w końcu też mają festiwal rockowy czochraj bobra fest sam często pisał a propo jestem już dorosła postaram się do Namysłowa na czochraj bobra fest pojechać bo co roku jestem na Woodstock a ty ile razy byłaś na Woodstock? Szkoda że z Krakowa na Woodstock jest tak daleko czym jeździsz ps na czochraj bobra fest do Namysłowa się wybierzmy bo to godzina drogi od Wrocławia :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tradycyjne gotyckie ciuchy sa punkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze dziwiły osoby, które ubierają się punkowo a są "grzeczne", przecież ta subkultura w czasach największego rozkwitu była dla niegrzecznych ludzi :P Między innymi dlatego nigdy mnie jakoś mocno nie fascynowała. Bardziej pociąga mnie blackmetalowy chłód :) Tzn. ja wiem że dla ciebie to tylko nazwa dla jakiegoś stylu ubierania, ale i tak lubie ideologizować na takie tematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mowie ci, ze gotyk wyrosl z punka i dlatego tradycyjnie gotyckie ciuchy sa punkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie musza ci sie kojarzyc. To jest fakt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, ale spokojnue mogliby wymieniac sie ubraniani. Roznice sa w makijazu i wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na koncie wiele koncertów i festiwali, ale to z żadną ideologią ani subkulturą nie ma nic wspólnego. Chce się po prostu posłuchać różnej muzyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia -a masz dziary, piercingi, tunele itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
Tak,jak ona tu jest i tańczy dla mnie,to tańczy i już. Albo jak czuje pieniądz to czuje ideologię, co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×