Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćgość1

czy powiedzieć chłopakowi że

Polecane posty

Gość gośćgość1

jestem od niego starsza? Bo poznałam takiego jednego, on ma 25 lat a ja 27, i tak sobie gadamy ze sobą, wiem że mu się bardzo podobam i tak się zastanawiam czy mu powiedzieć czy dopiero jak sam zapyta. Bo pewnie jak się dowie że jestem starsza to nie będzie się chciał spotykać, jak myslicie? A może facetom to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam szczęśliwe małżeństwa, gdzie ona jest starsza od niego, więc wcale nie musi mu to przeszkadzać :) Ale jakoś nie rozumiem, Ty się dowiedziałaś ile on ma lat a on nie wie ile masz Ty? Lepiej powiedz, jak macie się spotykać, to takie rzeczy jak wiek na pewno trzeba wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
mną sie ostatnio zaineresowal jak myslalam 19 latek (mam 20), a okazalo sie ze poszedl wczesniej do szkoly(jest na pierwszym roku studiow) i ma 18.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza ;) Wolimy starsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość1
ale on nie pytał nigdy :D a ja wiem bo on bardzo duża gada, a ja to taki bardziej milczący typ jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
U moich rodzicow bylo 1,5 roku roznicy-to moja mama byla starsza, moja babcia byla starsza od dziadka o 7 czy 8 lat. wiec zalezy od faceta...i nie przesadzajmy 2 lata to bardzo malo jeszcze jak ma sie 20 pare lat, co innego gdyby on mial 15, a ty 17:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB fajne masz sny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaję,że autorka zmienią facetów jak rękawiczki lub majtki :P tu tylko udaję nieśmiała :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
gośćgość1 dziś dodam jeszcze ze duzo zalezy od wygladu np moja babcia nie wygladala gorzej od dziadka, a 2 lata to naprawde nie jest duzo-przeciez to tylko pare mies.;) gość dziś nie wiem o czym piszesz,ale spoko.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość1
no ja akurat dość młodo wyglądam, nawet w tesco ostatnio chcieli dowód ode mnie :D ale w sumie to też niedobrze bo on pewnie myśli że młodsza jestem, a nie chciałabym zakończyć tej znajomości z takiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooooo,to pewnie bardzo atrakcyjna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rurella
O ludzie, a co to za różnica? Ja jestem sytarsza od swojego mężczyzny o 9 lat. Chodzi o zgodność, przyjaźń. Kogo to obchodzi. Może 15 lat to już byłoby dużo, ale wszystko zależy od pary. Znaj swoją wartość:) jak ja chciałabym jc starsza tylko dwa od ukochanego :) dajemy radę, pewnie widać, że jestem starsza, ale ja jestem dużo niższa, mam włosy do pasa, dziewczęcy wygląd. On wysoki, postawny. Dbać o siebie a nawet jak będziesz miała 50 to 40-latkowie będą się oglądać. A seks? Kobieta może i chce seksu dłużej niż przeciętny facet, młodszy będzie w gotowości długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×