Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZy powinnam go ośmielić czy czekać na jego ruch?

Polecane posty

Gość gość

Koleżanka próbuje mnie zeswatać ze swoim kolegą, dużo mu o mnie opowiada i jakieś tam zdjęcie pokazała. Nie widzieliśmy się jeszcze, nie poznaliśmy się. On zagadał do mnie na facebooku, tego dnia napisaliśmy do siebie kilka wiadomości, po czym jak pożegnałam się i powieziałam że idę spać. Od tego czasu cisza z jego strony, minął już tydzień. I teraz nie wiem czy może ja go jakoś wtedy olałam, tzn czy on mógł się tak poczuć, bo może myślał ze będziemy dłużej pisać a ja zamiast tego poszłam spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj. Możesz nieśmiale coś napisać w stylu Co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że nie jest zainteresowany. Coś poszło nie tak w rozmowie, to facet powinien się odezwać, a nie obrażać . Nie pisał bym na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon ale on sam pierwszy zagadał ze fajnie by było się poznać, ja potwierdziłam. Kilka dłuższych wiaodmosci wymieniliśmy po czym ja się pożegnałam. Ale zdziwiło mnie ze on milczy. Chyba masz rację, cos poszlo nie tak tylko co? nie mam sobie nic do zarzucenia poza tym ze się pożegnałam jak szłam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czasem się zwyczajnie nie układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile macie lat? Facetowi jak kobieta się podoba to nie odpuszcza nie lubi nachalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie rację jak by chciał to by nie odpuścił, nic złego nie zrobiłam przecież że ucięłam rozmowę i pożegnałam życząć dobrej nocy. Czasami to nie rozumiem facetów, czy ktoś mu kazał do mnie zagadać? Nie. Wiec po co to właściwie zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam szczerze z moim kolegą,powiedział mi,ze jak podoba mu się dziewczyna i jest nią zainteresowany to odzywa się pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY,nawet nieśmiały meżczyzna JEŚLI jest zainteresowany to szuka kontaktu np.sms albo dzwoni albo prosi o spotkanie itp Te wszystkie tłumaczenia,usprawiedliwianie facetow i obwinianie/szukanie winy u siebie samej to tylko takie nasze głupie kobiece myślenie a prawda jest taka,ze jak facetowi zależy to się odezwie a jak nie zależy to się nie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćR
Facet może pomyślał, że go zlewasz to nie chce się narzucać, ja tak robię, gdy nie widzę zainteresowania ze strony kobiety, to odpuszczam - nie jestem z tych uganiających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscR no bo jak nie masz jaj to się nie dzwie ze odpuszczasz sobie. chłopie weź się w garść facet musi powalczyć o kobiete a nie taka bojazliwa cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×