Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy przeszlibyscie na islam gdyby was do tego zmuszono?

Polecane posty

Gość gość
Jak mozna kogos zmusic , szczegolnie zmienic wiare, wyznanie, religie, nikt z muzulmanow nikogo na sile nie zmusi to nie z godnie z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys nie wiedziala to muzulmanie zmuszają do tego. A jak nie to kulka w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćel
dla dobra sprawy mogla bym udawac, ze przeszlam, np gdyby mi ktos przylozyl spluwe do glowy. ale normalnie bym nie przeszla- jestem katoliczka i zawsze bede. gdybym zwiazala sie z islamista, nie przeszla bym na jego wiare,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to by sie wysadzic w powietrze na stacji metra? stopka: znam bardziej cywilizowane metody na pozbycie sie corek ze swego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej opcji .... :O widzialam kilka bialych kobiet w burce. znam tez malzenstwo on muzulmanin,ona chrzescijanka , nie przeszla na islam. maja 2 dzieci. Z tego co wiem dzieci nie jedza wieprzowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby z czego przejść na ten islam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola2689
Do przejścia na islam mógłby mnie tylko nakłonić murzyn z penisem o długości co najmniej 30 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj z tym wysadzaniem w powietrze, jakby tak muslimy sie wysadzali to by ich tyle nie bylo, a ich miliardy, w powietrze wysadzaja sie anty muslimy, robia to dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przeszlam z wlasnej woli, wyszlam za pakistanczyka 10 lat temu, na islam 7 lat temu, podoba mi sie ta religia, lubie sie modlic, chodze do meczetu, czytam koran, chodze na lekcje arabskiego, w burce nie chodze bo w pakistanie nie chodza w burkach tylko w kolorowych tunikach, chustach, spodniach, ja ubieram sie po europejsku tylko nie wyzywajaco, dzieki temu ze nie jem wieprzowiny schudlam bez zadnej diety 10 kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym tą kulkę w łeb niż udawać, że w takie pierdoły wierze i włosy zasłaniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ja przeszlam z wlasnej woli, wyszlam za pakistanczyka 10 lat temu, na islam 7 lat temu, podoba mi sie ta religia" x hehe, teraz to ludzie religię traktują jak samochód - biorą taką jaka im się podoba. x "dla dobra sprawy mogla bym udawac, ze przeszlam, np gdyby mi ktos przylozyl spluwe do glowy. ale normalnie bym nie przeszla- jestem katoliczka i zawsze bede" x Taką katoliczką jesteś że w strachu byś się wyrzekła swojej religii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gehhhe
nie przeszlabym, chyba ze jak ktos na poczatku napisal mialabym spluwe nas glowa, albo ktos chcialby skrzywdzic moje dzieci....wtedy jestem w stanie nawet na wszytsko przejsc;) a tak to jestem z arabem 10 lat...i nawet ten zwiazek nie spowodowal, ze przeszlam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym miala do wyboru islam a śmierć to oczywiscie ze bym przeszla, bo nie jestem fanatyczką religijną, ktora chce umrzec za religie. życie najcenniejsze. Mozna udawać muzulmanke a wewnetrznie byc ateistą i smiac sie z tego, byle ocalić zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×